BÖYLE KAMPANYA GÖRÜLMEDİ


Açıklama: B.Çekmece Mimarobada faaliyet gösteren Metin Kasap ailesi yeni restaurantını açmak için geri sayıma başladı. Güzel işlere de imza atan Metin Kasap başlattığı bir kampanyayla da gönülleri fethetti.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2018
Geçerli Tarih: 13 Temmuz 2020, 11:52
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=48386


BÖYLE KAMPANYA GÖRÜLMEDİ

 

B.Çekmece Mimaroba’da faaliyet gösteren Metin Kasap ailesi yeni restaurantını açmak için geri sayıma başladı. Güzel işlere de imza atan Metin Kasap başlattığı bir kampanyayla da gönülleri fethetti.

 

Günümüzde bu kaldı mı diyeceksiniz ama Metin Kasap Mimaroba’daki şubesinde imkanları ölçüsünde, birlikten kuvvet doğar düşüncesiyle 7’den 70’e kapılarını herkese açarak cebinde para olmayan, et yeme imkanı olmayan herkese ücretsiz olarak yarım ekmek, ayran ikram ediyor.

Aynı zamanda B.Çekmece Mimarsinanspor ve Güzelcespor’da da forma giyen eski futbolculardan Metin Taner’in işletmeciliğini yaptığı Metin Kasap başlattığı bu kampanyayla da 7’den 70’e herkesin  büyük takdirini topladı. Özellikle öğrencilere dönük olarak yapılan bu kampanya boyunca her gün yüzlerce öğrenciyi doyuran Metin Kasap aynı zamanda örnek bir sosyal sorumluluk projesine de imza atmak niyetinde.

Başlattıkları kampanyanın süresi olmadığını, ellerindeki imkanlar ölçüsünde bunu sürdürmek istediklerini ifade eden Metin Taner birlikten kuvvet doğduğunu söyledi. Taner “Başlangıçta öğrenciler için başlatmış olduğumuz bu kampanyayı herkesi içine alacak şekilde büyüttük. Gücümüz yettiği kadar, dostlarımız destek olduğu sürece sürdüreceğiz. Çok güzel mesajlar alıyoruz dostlarımızdan. 7’den 70’e cebinde parası olmayan, karnım aç diyen bile yemeğini yiyip, ayranını içip gidebilir. İnsanlardan da büyük destek görüyoruz. Birlikten kuvvet doğar. Hep beraber bu günleri de atlatacağız.” Diye konuştu.