ÖZNAKKAŞ GÜRLEDİ: 4-1


Açıklama: Amatör 1.Küme 2.Grupta oynanan maçta ilk haftanın galip iki takımını karşı karşıya getiren maçta Öznakkaşspor etkili bir oyun ortaya koyduğu maçta Esenyurtsporu 4-1 mağlup ederek ikide iki yaptı.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 07 Ekim 2018
Geçerli Tarih: 26 Haziran 2019, 05:51
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=48353


ÖZNAKKAŞ GÜRLEDİ: 4-1

 

Amatör 1.Küme 2.Grupta oynanan maçta ilk haftanın galip iki takımını karşı karşıya getiren maçta Öznakkaşspor etkili bir oyun ortaya koyduğu maçta Esenyurtspor’u 4-1 mağlup ederek ikide iki yaptı.

 

Çatalca Stadı’nda oynanan maçta saha ve seyirci avantajını çok iyi kullanan ev sahibi ekip 21. Dakikada Metin’in aşırtma golüyle 1-0 öne geçti.

 Bu gol aynı zamanda ilk yarının skoru oldu. İkinci yarıda ortasahadaki üstünlüğü ele geçiren ev sahibi ekip 61. Dakikada günün iyi isimlerinden Serkan Tuna’nın attığı golle 2-0 öne geçti.

 71. Dakikada Tahir skoru 3-0 yaptı. 77. Dakikada sahneye çıkan Sercan Öznakkaş adına skoru 4-0’a getiren isim oldu.

 Öznakkaş’ın sahanın bütün bölgesinde yaptığı pres nedeniyle hem organize olmakta hem de ataklarını olgunlaştırmakta zorlanan Esenyurtspor 82. Dakikada Onur’un attığı golle skoru 4-1’e getirmesine rağmen yenilmekten kurtulamadı: 4-1.

 Bu sonuçla Esenyurt 3 puanda kalırken ikinci maçını da kazanan Öznakkaş 6 puana yükselerek zirve yolunda önemli bir virajı kayıpsız geçmiş oldu.

Haber: İskender KORDU