İŞTE ÇATALCANIN TRANSFER LİSTESİ


Açıklama: Yaptığı transferlerle adından söz ettirmeye başlayan Çatalcaspor teknik direktör Sertan Gürizin raporları doğrultusunda arayışlarını sürdürüyor.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2018
Geçerli Tarih: 18 Şubat 2019, 14:24
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=47223


İŞTE ÇATALCA’NIN TRANSFER LİSTESİ

 

Yaptığı transferlerle adından söz ettirmeye başlayan Çatalcaspor teknik direktör Sertan Güriz’in raporları doğrultusunda arayışlarını sürdürüyor.

 

Sarı Kırmızılıların önümüzdeki günlerde yeni transfer haberlerine gebe olduğu bildirildi.

İKİ KALECİ ALINACAK

Teknik direktör Sertan Güriz’in transferde önceliği şu anda kalecilere verdiği belirtildi. Güriz’in yönetimden iki tane aynı kalitede kaleci istediği, yönetimin de bu istek üzerine listedeki isimlerle temasa geçtiği ifade edildi.

İKİ STOPER ŞART

Güriz’in yeni sezonda kadroyu geniş tutmak istediği, giden oyuncuların yerine de en az kadrosunda 2 yeni stopere daha yer vermek istediği bildirildi. Yönetimin, Güriz’in listesindeki isimlerle temasa geçtiği, transferlerin bitmesinin ise an meselesi olduğu elimize ulaşan duyumlar arasında.

KANATLARA İKİ OYUNCU

Güriz’in yönetimden mutlak alınmasını istediği diğer mevki ise kanatlar. Güriz’in her iki kanada ayrı ayrı iki isim istediği, kadrosunda görmek istediği isimlerin listesini de yönetimle paylaştığı belirtildi.

KAMP BOLU VON OTEL’DE

Öte yandan Çatalcaspor’un kamp yapacağı yer de kesinleşti. Yönetimin, Bolu’da yapılacak olan kamp için Von Otel’le anlaşma sağladığı, 29 Temmuz’da başlayacak olan Bolu kampının 10 gün süreceği belirtildi.

14 TEMMUZ’DA START VERİLİYOR

Öte yandan Çatalcaspor’un yeni sezonun ilk çalışması için de 14 Temmuz Cumartesi günü sahaya ineceği bildirildi. 27 Temmuz’a kadar Çatalca’da çalışacak olan Sarı Kırmızılıların 2 günlük bir iznin ardından da kamp için 29 Temmuz’da Bolu’ya hareket edeceği öğrenildi.

Haber: İskender KORDU