ALTYAPI OLMAZSA OLMAZIMIZ


Açıklama: Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydından flaş açıklamalar.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2018
Geçerli Tarih: 18 Şubat 2019, 14:18
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=47211


“ALTYAPI OLMAZSA OLMAZIMIZ”

 

Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydın’dan flaş açıklamalar.

 

“UN VAR, ŞEKER VAR, YAĞ VAR”

 Beylikdüzüspor’un çiçeği burnunda başkanı Aydın, yeni sezonda ilk hedeflerinin altyapıyı yeniden yapılandırmak olduğunu, başarıyı uzun vadeye yayarak hedefleyeceklerini söyledi. Aydın “Belediye üzerine düşeni fazlasıyla yapmıştır. Un var, şeker var, yağ var. Bize düşen de helva yapmak. Biz çizgimizi nasıl daha getirebiliriz onu düşünüyoruz.  Altyapıda da teknoloji ile yürümek istiyoruz. Önce yatırım yaparak işe başlayacağız. Beylikdüzüspor ismini en iyi şekilde temsil edebilmek için bu işe uygun şekilde mesai harcamamız lazım. Altyapı olmazsa olmazımız. Futbolda herşeyin para ile olmadığını en azından ben öğrendim. İyi bir sinerji oluşturduğumuz taktirde başarı kendiliğinden gelecektir. Elimizde çok ciddi paralar bile olsa onu en iyi şekilde kullanma anlayışı içinde olacağız.” Diye konuştu.

“HİÇBİR ŞEYE TEK BAŞIMA KARAR VERMEYECEĞİM”

Teknik direktör arayışlarının da başladığını kaydeden Aydın “Hoca konusunu da bugünden itibaren gündemimize almış bulunuyoruz. Hiçbirşeye tek başıma karar vermeyeceğim. İddialıyız evet ama önce altyapıda iddialıyız. Altyapıda iddialı olabilirsek Beylikdüzüspor Türkiye’de kendinden söz ettirecek bir duruma gelebilir.  Bizim bir acelemiz yok. Bunun süresini şu an söyleyemem ama siz işinizi doğru yaptığınız zaman seneye belki de ondan sonraki sene bunun ismini koyabiliriz.” Şeklinde konuştu.

“BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN”

Beylikdüzü Belediye Başkanı  Ekrem İmamoğlu’na da Beylikdüzü’ne kazandırdığı tesisler için teşekkür eden Aydın “Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’ndan Allah razı olsun. En büyük artımız sporu ve sporcuyu seven bir belediye başkanıma sahibiz. Bizim de en büyük hedefimiz belediye başkanımızın bizlere kazandırmış olduğu bu tesislere layık olarak Türk futboluna yeni yıldızlar kazandırmaktır. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı da göstereceğiz.” Dedi.

Haber: İskender KORDU