ALİPAŞA YENİDOĞAN GELİYOR


Açıklama: Daha önce Çatalcasporda 2.Başkanlık, İzzettinsporda da kulüp başkanlığı görevinde bulunan Ali Açıkgözün Çatalcada kurmak istediği kulübün ismi belli oldu.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 06 Temmuz 2018
Geçerli Tarih: 18 Şubat 2019, 00:10
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=47143


ALİPAŞA YENİDOĞAN GELİYOR

 

Daha önce Çatalcaspor’da 2.Başkanlık, İzzettinspor’da da kulüp başkanlığı görevinde bulunan Ali Açıkgöz’ün Çatalca’da kurmak istediği kulübün ismi belli oldu.

 

Açıkgöz’ün daha önce Çatalca’da faaliyet gösteren Çatalca Yenidoğanspor’u yeniden canlandırmak istediği, bunun için de Yenidoğan isminin önüne Alipaşa’yı koyarak tescil edip yeniden liglerde boy göstermek istediği öğrenildi. Açıkgöz’ün Alipaşa Yenidoğanspor kulübünün yönetimini de büyük ölçüde kurduğu, yönetim kurulunda daha önce birlikte çalıştığı Ferhat Yılmazer, Serdar Sönmez ve Cengiz Kar gibi isimlerin yer alacağı belirtildi.

 Açıkgöz’ün kulübün tescili konusundaki çalışmalar ile ilgili olarak da Rıfat Karagöz’den yardım aldığı, Karagöz’ün de Alipaşa Yenidoğanspor’un yeniden federe olması için gece gündüz çalışarak seferber olduğu kaydedildi. Kulübün isminin Alipaşa Yenidoğanspor olmasının kesinleşmesiyle birlikte gazetemize bir açıklamada bulunan Açıkgöz federe olmak için çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü söyledi.

 Açıkgöz “Çalışmalarımız devam ediyor. Yeni yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla da sık sık görüşüyoruz. Güzel bir kadro oluştu. Çatalca’da ses getirecek bir takım kurmak istiyoruz. Bunun için de merkezde olan bir takım olsun istedik. Çatalca’nın merkezindeki gençleri değerlendirerek hem onlara spor yaptırmak, hem yeteneklerinden yararlanmak hem de onlara bir fırsat vermek istiyoruz. Rıfat Karagöz hocamız da bu konuda gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Hocamız da büyük bir ihtimalle Ali Gürdal Genç olacak. İnşallah daha önce hem Çatalca’da hem de İzzettin’de kazandığımız kupaları Alipaşa Yenidoğanspor’da da kaldırmak istiyoruz.” İfadesini kullandı.

Haber: İskender KORDU