SİLİVRİDE 3 İMZA YOLDA


Açıklama: TFF 3.Lig ekiplerinden Silivrispor teknik direktörlüğe Kadir Akbulutu getirdikten sonra dış transferde de atağa kalktı.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 01 Temmuz 2018
Geçerli Tarih: 18 Şubat 2019, 00:09
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=47090


SİLİVRİ’DE 3 İMZA YOLDA

 

TFF 3.Lig ekiplerinden Silivrispor teknik direktörlüğe Kadir Akbulut’u getirdikten sonra dış transferde de atağa kalktı.

 

 Mavi Kırmızılı yönetim Akbulut’un istekleri doğrultusunda 3 oyuncuyla yaptığı görüşmelerde imza aşamasına kadar geldi. İç transferde kaptan Yunus’un sözleşmesini uzatan yönetim dış transferde de iki stoper ve bir santraforla el sıkıştı. 3 transferin de Cuma gününe kadar resmiyet kazanacağı, görüşmelerin şu an için büyük bir gizlilik içinde sürdürüldüğü belirtildi.

Bu arada 3 transfer dışında bir santrafor ve bir kanat oyuncusuyla da görüşmeleri kıran kırana pazarlıklarla sürdüren yönetimin bu transferler için de kesenin ağzını sonuna kadar açtığı belirtildi. Transfer görüşmelerini yönetim adına sürdüren idari menajer Özgür Ergün ve sportif direktör Mesut Tonta’nın teknik direktör Kadir Akbulut’un bir dediğini iki etmediği elimize ulaşan bilgiler arasında.

Haber: İskender KORDU