GÜZELCE AYNI ÇATI ALTINDA TOPLANDI


Açıklama: Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespor U 13 Liginde grubunda şampiyon olarak ses getiren, İstanbul Şampiyonasında da başarılı sonuçlara imza atan takıma velileriyle birlikte yemek vererek sezona veda etti.
Kategori: U 13 LİGİ
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2018
Geçerli Tarih: 18 Şubat 2019, 14:21
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=47060


GÜZELCE AYNI ‘ÇATI’ ALTINDA TOPLANDI

 

Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespor U 13 Liginde grubunda şampiyon olarak ses getiren, İstanbul Şampiyonasında da başarılı sonuçlara imza atan takıma velileriyle birlikte yemek vererek sezona veda etti.

 

Güzelce Hukukçular Sitesi Çatı Restaurant’ta yapılan yemeğe katılım büyük olurken yönetim kurulunun da teknik heyetle birlikte tam kadro hazır bulunduğu gözlendi.

Oyuncuların eksiksiz olarak yer aldığı yemeğe sporcu velilerinin de ilgisi büyük oldu.

Yemeğin ardından sorularımızı yanıtlandıran Güzelcespor kulüp Başkanı Hüseyin Aydın sezon sonunda oyuncuları yemekle ödüllendirmek istediklerini söyledi.

AYDIN: BAŞARILI BİR SEZONU GERİDE BIRAKTIK

Aydın “U 13 1.Grup şampiyonu olan takımımızın futbolcularına bir ödül anlamında velilerle birada olup kaynaşma ve tanışma amacıyla böyle bir yemekte biraraya gelelim dedik. Hocalarımızı da çağırdık. Başarılı bir sezonu geride bıraktık. Bu vesileyle de sezonu kapatıyoruz. Sporcularımıza, velilerimize, yönetim kurulu üyelerimize, hocalarımıza, her zaman yanımızda olan basın mensuplarına ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu sezon 9 kategoride lige katıldık. Ağustosta başladık Haziranın sonunda bitirdik. 11 ay gibi uzun bir maratonda bu işin içinde olduk. İnşallah 2018- 2019 sezonunda da aynı istikrarla yolumuza devam etmek istiyoruz. İnşallah bunda da başarılı olacağız.” Diye konuştu.

“FUTBOL OKULUMUZA BEKLİYORUZ”

Aydın, Temmuz ayının ilk haftasından itibaren Güzelce Stadı’nda yapacakları 7-13  yaş arası futbol okullarına ilgi beklediklerini söyledi. Aydın “Temmuzun başı itibariyle 7-13 yaş arasında oluşturacağımız futbol okulunu faaliyete geçiriyoruz. Kayıtlarımız da başlamıştır.” Dedi.

GÜNAY: GURUR VE MUTLULUK DUYDUM

Yemeğe yönetimin özel davetlisi olarak katılan Güzelce Mahalle Muhtarı Sevil Günay da gazetemize bir açıklamada bulunarak “Öncelikle çocuklarımızın şampiyonluğunu  kutluyorum. Bu yaş grubumuzdaki çocuklarımızın aynı azim ve inançla başarılarını üst yaş gruplarında da sürdüreceklerine inanıyorum. Spor kulübü yönetimine, hocalarımıza, sporcularımıza ve ailelerimize gönülden kutluyorum. Takımızı da ileride daha iyi yerlerde görmek istiyorum. Çocuklarımızın başarılarından çok gurur ve mutluluk duydum.” İfadesini kullandı.  

Haber: İskender KORDU