SÖĞÜTLÜÇEŞME İFTARDA BULUŞTU


Açıklama: Amatör 1.Küme ekiplerinden Söğütlüçeşmespor geleneksel iftar yemeğinde biraraya geldi.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2018
Geçerli Tarih: 22 Ocak 2019, 16:46
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=46854


SÖĞÜTLÜÇEŞME İFTARDA BULUŞTU

 

Amatör 1.Küme ekiplerinden Söğütlüçeşmespor geleneksel iftar yemeğinde biraraya geldi.

 

Yönetim kurulunun verdiği iftar yemeğinde spor camiası büyük bir katılım sağlarken altyapı sporcuları, sporcu aileleri ve mahalle sakinleri de iftarını Söğütlüçeşmespor camiasıyla birlikte açtı.

Akşemseddin Camii Konferans Salonu’nda verilen iftar yemeğinde kulüp başkanı Mevlüt Özdek iftar boyunca misafirleriyle yakından ilgilendi.

 Amatör spor kulüp başkan ve yöneticilerinin de ilgi göstererek katılım sağladığı iftarın ardından bir konuşma yapan kulüp başkanı Mevlüt Özdek “Bu iftar yemeğinde bizleri yalnız bırakmadığınız için en içten dileklerimle teşekkür ederim. Geleneksel olarak yapmış olduğumuz bu iftar yemeğinde sizleri aramızda görmekten dolayı çok mutlu olduk.” İfadesini kullandı.

Özdek’den sonra mikrofona gelen K.Çekmece AK Parti İlçe Başkanı Av. Mustafa Korkut, K.Çekmece Merkez Parti İlçe Başkanı Şirin Çeken ve S.Çeşmespor 2.Başkanı Enver Birlik de birer selamlama konuşması yaptı. Mikrofona son olarak davet edilen K.Çekmece Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk Söğütlüçeşmespor camiasına müjdeli haberler verdi.

Gençtürk “Spor tesislerimizin saha zemini, ışıklandırması, tel örgüleri diğer eksikleri ile ilgili ihale oldu. Bu ayın sonunda başlıyor. Bu müjdeyi sizlerle paylaşmak istedim. Bu tesislerin ihale aşamasına gelmesinde büyük katkıları olan K.Çekmece AK Parti İlçe Başkanımız Sayın Av. Mustafa Korkut ve meclis üyelerine çok teşekkür ediyorum. Bunun faydalarını yine çocuklarımız görecek. K.Çekmece Belediyesi’nin spora vermiş olduğu bu desteğin de diğer ilçelere örnek olmasını diliyorum.” Dedi.

Haber: İskender KORDU