İHSANİYEYE DEV SPONSOR


Açıklama: Yeni sezonda Amatör 2.Kümede mücadele edecek olan İhsaniyespora dev sponsor desteği. Kulüp Başkanı Serdar Babaoğlu yeni sezon öncesi sponsor olarak Çatalcada gayrımenkul sektöründe faaliyet gösteren İnanç Gayrımenkulle yeni sezon için el sıkıştı.
Kategori: 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2018
Geçerli Tarih: 22 Ocak 2019, 16:48
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=46847


İHSANİYE’YE DEV SPONSOR

 

Yeni sezonda Amatör 2.Kümede mücadele edecek olan İhsaniyespor’a dev sponsor desteği. Kulüp Başkanı Serdar Babaoğlu yeni sezon öncesi sponsor olarak Çatalca’da gayrımenkul sektöründe faaliyet gösteren İnanç Gayrımenkul’le yeni sezon için el sıkıştı.

 

Yapılan anlaşma çerçevesinde İhsaniyespor’un kasasından tek kuruş çıkmayacak. Kulübün futbolcularla yapacağı bütün anlaşmalarda ödemeleri sponsorun yapacağı, sezon başından sonuna kadar yapılacak malzeme masrafından kamp masrafına, giyilecek olan formalardan en ince detaya kadar İnanç Gayrımenkul Yönetim Kurulu Başkanı Burak Babayiğit’in kulüp başkanı Serdar Babaoğlu’na açık çek kestiği belirtildi.

4Babaoğlu'nun yeniden başkanlığa seçilmesinin ardından sponsorluk için görüşme talebinin çok eski dostu olan Babayiğit’in kendisinden geldiği, Babayiğit’in Babaoğlu ile yaptığı görüşmede kulübün bir yıllık maliyetini öğrenerek 1 yıl boyunca kulübün tüm giderlerini karşılama yönünde söz verdiği ifade edildi. Bu arada kulübün ana sponsorluğuna getirilen Babayiğit’in aynı zamanda kulübün onursal başkanlığına getirildiği ifade edildi.

Haber: İskender KORDU