İHSANİYE 3 YIL DAHA BABAOĞLUYLA


Açıklama: Yeni sezonda Amatör 2.Kümede mücadele edecek olan İhsaniyesporda önceki hafta sonunda yapılan genel kurulda Serdar Babaoğlu 3 yıllığına yeniden göreve seçildi.
Kategori: 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2018
Geçerli Tarih: 23 Mayıs 2019, 09:15
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=46846


İHSANİYE 3 YIL DAHA BABAOĞLU’YLA

 

Yeni sezonda Amatör 2.Kümede mücadele edecek olan İhsaniyespor’da önceki hafta sonunda yapılan genel kurulda Serdar Babaoğlu 3 yıllığına yeniden göreve seçildi.

 

Babaoğlu’nun bir dönem daha görev yaparak İhsaniyespor’a veda edeceği belirtildi. Son döneminde İhsaniyespor’a şampiyonluklar yaşatmak isteyen Babaoğlu’nun önümüzdeki sezon şampiyonluk için de kesenin ağzını sonuna kadar açacağı belirtildi.

 Kongre sonrası yeni sezon için şimdiden çalışmalara başlayan Babaoğlu’nun sponsorluk konusunda somut adımlar attığı, teknik direktör konusunu çözmek için de erken davranacağı bildirildi.

Genel kurulun ardından sessizliğini Haber Ekspres Gazetesi Spor Servisi’ne bozan Babaoğlu “3 yıl içinde İhsaniyespor’a yine şampiyonluklar yaşatmak istiyorum. Bu son dönemim olacak. 3 yıl sonra bir daha başkanlık görevi yapmayı düşünmüyorum. Altyapıda da çalışmalarımız olacak. Önümüzde liglerin başlamasına uzun bir zaman olmasına rağmen 2 ay içinde yeni sezonda çalışacağımız teknik direktörün ismini netleştireceğiz. Sponsorumuz hazır.” Diye konuştu.

Haber: İskender KORDU