Y.ESENYURTUN KUPASI ALATEPEDEN


Açıklama: U 17 Ligi 2.Grupta şampiyonluğunu haftalar öncesinden ilan eden Yeşilesenyurtspor Sayalarsporun 7 kişi gelmesi nedeniyle hükmen galip geldiği maç sonrası 14te 14 yaparak şampiyonluk turu attı.
Kategori: U 17 LİGİ
Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2018
Geçerli Tarih: 23 Mayıs 2019, 09:14
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=46816


Y.ESENYURT’UN KUPASI ALATEPE’DEN

 

U 17 Ligi 2.Grupta şampiyonluğunu haftalar öncesinden ilan eden Yeşilesenyurtspor Sayalarspor’un 7 kişi gelmesi nedeniyle hükmen galip geldiği maç sonrası 14’te 14 yaparak şampiyonluk turu attı.

 

 

 

“KUPA SİZDEN SAATLER BİZDEN”

Hakemin kontrolleri yapmasının ardından günü boş geçirmemek amacıyla kendi arasında antrenman maçı yapan Yeşilesenyurtsporlu futbolcular Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe’nin elinden şampiyonluk kupasını havaya kaldırarak önümüzdeki sezon A Liginde oynamaya hak kazandı.

 

Kupa törenine kurmaylarıyla birlikte gelen Esenyurt Belediye Başkanı Alatepe kupa merasiminin ardından sporculara da müjde vererek “Kupa sizden saatler benden” dedi. Kupa merasimi sonrasında oyuncuları tek tek ellerini sıkarak tebrik eden Alatepe daha sonra da penaltı atışı yaparak hünerlerini ortaya koydu.

 Y.Esenyurtspor Kulüp Başkanı Hasan Demir de Alatepe’ye kupa törenlerine kadar gelerek kendilerine gösterdiği ilgi ve alaka için de teşekkür etti.

Haber: İskender KORDU