ADIYLA, SANIYLA GENÇOBA!


Açıklama: Henüz yeni kurulmasına rağmen futbola farklı bir bakış açısı getiren, sosyal etkinlikleriyle de adından sıkça söz ettiren Gençobaspor isminin marka tescilini yaptırdı.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 08 Haziran 2018
Geçerli Tarih: 23 Mayıs 2019, 21:12
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=46753


ADIYLA, SANIYLA GENÇOBA!

 

Henüz yeni kurulmasına rağmen futbola farklı bir bakış açısı getiren, sosyal etkinlikleriyle de adından sıkça söz ettiren Gençobaspor isminin marka tescilini yaptırdı.

 

Kulüp Başkanı Gökmen Köksal Aras her platformda kulübün ismini, vizyonunu ve misyonunu ortaya koyduklarını belirterek Gençobaspor isminin de marka tescilini yaparak 10 yıllık harçlarını da yatırdıklarını söyledi.

Gençobaspor’un büyük hedeflerle kurulduğunu, bu doğrultuda marka tescilini de yaptırarak bir adım daha attıklarını ifade eden Aras “Materyalist değiliz ama sembolik ve vizyoner baktığımız için bunun için bir bütçe ayarladık. Amatör kümede buna gerek yok diye düşünülebilir ama geleceğe yönelik yatırımlarımızın en büyük sembolünün de marka tescili olduğunu düşünüyoruz. Biz büyük hayalleri olan bir kulübüz. Bundan sonra hayallerimizi gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışacağız. İsim, renk, logo, kullandığımız tekstil ürünleri, kafe, restaurant, lokal gibi yerlerde de Gençobaspor isminin kullanımını iznimiz altına alıyoruz. Marka tescilimiz marka değerimizi oluşturmak ve ileride marka değerimizi arttırmak için atılmış bir adımdır. Geleceğe yönelik ciddi planlarımızın olduğunun en büyü belirtisi olarak görüyoruz. Vizyon olarak geleceğe odaklandık. Şu anda da bunun alt yapısını oluşturuyoruz.” Diye konuştu.