GÜZELCEDE ERDAY SESLERİ


Açıklama: Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcesporda yönetimin önümüzdeki sezonda da teknik direktör olarak yoluna Gökmen Erdayla devam etme eğiliminde olduğu öğrenildi.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 06 Haziran 2018
Geçerli Tarih: 18 Eylül 2019, 15:32
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=46732


GÜZELCE’DE ERDAY SESLERİ

 

Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespor’da yönetimin önümüzdeki sezonda da teknik direktör olarak yoluna Gökmen Erday’la devam etme eğiliminde olduğu öğrenildi.

 

Konuyla ilgili resmi bir açıklama yapan kulüp başkanı Hüseyin Aydın, Gökmen Erday’la herhangi bir sorunlarının olmadığının, yeni sezonda da yollarına birlikte devam edebileceklerini, son kararı yönetimin vereceğini söyledi.

 Aydın “Bütün hocalarımızdan futbol okulu ve altyapı dahil üst kategoride de faydalanmak istiyoruz. Bu konuyu yönetimdeki arkadaşlarımızla da oturup konuşacağız. Başka farklı isimler de gündeme getirilirse onları ta oturup konuşuruz. A takımla ilgili sezon bittikten sonra planlamamızı yapacağız. A takımda da U 19 ve U 17’de sivrilen oyuncuları da bünyemize katarak altyapıya ciddi bir yatırım yapmayı düşünüyoruz. Hocamız şu an belli değil ama sezonun bitiminden itibaren en kısa süre içinde netleşir. Gökmen Hocadan yana bir sorunumuz yok. O da sezon boyunca emek harcadı, elinden geleni yaptı.” Dedi.

Haber: İskender KORDU