CANHOROZDAN ALKIŞLIK DAVRANIŞ


Açıklama: Beylikgücüspor U 13 Teknik Sorumlusu Altuğ Canhoroz meslektaşlarına örnek bir davranış ortaya koyarak gönülleri fethetti.
Kategori: U 13 LİGİ
Eklenme Tarihi: 05 Haziran 2018
Geçerli Tarih: 23 Mayıs 2019, 21:11
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=46718


CANHOROZ’DAN ALKIŞLIK DAVRANIŞ

 

Beylikgücüspor U 13 Teknik Sorumlusu Altuğ Canhoroz meslektaşlarına örnek bir davranış ortaya koyarak gönülleri fethetti.

 

Beylikgücüspor’un 6-0 kazandığı Medicell Beylikdüzü 2011 maçının son dakikasında oyuncusu bir oyuncusu rakibiyle tartışmasını uzatınca duruma el koyan Canhoroz rakibiyle tartışan oyuncusunu herhangi bir oyuncu değişikliği yapmadan oyundan alarak takımın kalan sürede bir kişi eksik oynamasını istedi. Canhoroz’un bu davranışı sporseverler tarafından da büyük bir beğeni topladı. Maç sonrası da sorularımızı yanıtlandıran Canhoroz “Beylikgücüspor olarak biz önce sahanın dışına bakıyoruz. Önceliğimiz ahlaklı sporcular yetiştirmek. Ondan sonra sahanın içine bakıyoruz. Medicell Beylikdüzü 2011 de sağolsun maçtan önce bizleri alkışlayarak güzel bir davranış gösterdiler. Sizlerin aracılığınızla da onlara teşekkürlerimi sunmak istiyorum.” Diye konuştu.

 Bu arada Medicell Beylikdüzü 2011 teknik heyeti ve yöneticileri de Canhoroz’u gösterdiği örnek davranış nedeniyle ilk tebrik eden isimler oldu.

Haber: İskender KORDU