CİHANGİR YILIN BOMBASINI PATLATIYOR


Açıklama: Bir yandan yeni yönetim kurmak için kollarını sıvayan Avcılar Cihangirspor bir yandan da yeni sezonda takımı çalıştıracak teknik direktör için de son aşamaya geldi.
Kategori: 1.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 04 Haziran 2018
Geçerli Tarih: 07 Haziran 2020, 09:07
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=46713


CİHANGİR YILIN BOMBASINI PATLATIYOR

 

Bir yandan yeni yönetim kurmak için kollarını sıvayan Avcılar Cihangirspor bir yandan da yeni sezonda takımı çalıştıracak teknik direktör için de son aşamaya geldi.

 

10 gün içinde yönetimin büyük olasılıkla son şeklini alacağı, genel kurulda da 13 kişiden 9 kişiye düşürülecek olan yönetimin ana hatlarıyla belli olduğu, yeni sezonda hedefin kesinlikle Süper Amatör Küme olarak belirlendiği, teknik direktör konusundaki seçimin de bu doğrultuda yapılacağı bildirildi. Gündemi sarsacak isimlerle görüşme halinde olan yönetimin iki isim arasında kaldığı, son kararın da 10 gün içinde kesinlik kazanacağı, görüşmelerin de büyük bir gizlilik içinde yürütüldüğü belirtildi. Kulüp Başkanı Yunus Yıldırım da ser verip sır vermiyor. Yıldırım gazetemize yaptığı açıklamada “Yeni yönetimin hedefleri çok büyük olduğu için hoca işini ağırdan alıyoruz. İyi bir hoca ile anlaşmak üzereyiz.” Demekle yetindi.

Haber: İskender KORDU