ÖNCE BAL SONRA 3.LİG


Açıklama: İstanbul Siirtgücüspor Kulüp Başkanı Kerem Yıldızdan flaş açıklamalar. Esenyurt ilçesini yeni sezonda Süper Amatör Kümede temsil edecek olan İstanbul Siirtgücüspor gözünü profesyonel lige dikti.
Kategori: SÜPER AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2018
Geçerli Tarih: 02 Temmuz 2020, 08:54
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=46680


“ÖNCE BAL SONRA 3.LİG”

 

İstanbul Siirtgücüspor Kulüp Başkanı Kerem Yıldız’dan flaş açıklamalar. Esenyurt ilçesini yeni sezonda Süper Amatör Kümede temsil edecek olan İstanbul Siirtgücüspor gözünü profesyonel lige dikti.

 

Kulüp başkanı Yıldız, amaçlarının önce Bölgesel Amatör Lige ardından da 3.Lige çıkarak hem Esenyurt ilçesini hem de Siirt camiasını profesyonel ligde temsil etmek olduğunu söyledi. Yıldız “Hedefimiz büyük. Önce Bölgesel Amatör Lig, ardından da 3.Lig. Antrenmanlarımızı da gündüz yapacağız. Profesyonel bir takımdan hiçbir farkımız olmayacak. Kısmet olursa takımı yukarı doğru çıkarmaya çalışacağız. Burası kendi şahsımın ve yönetimin değil tüm Esenyurtlular’ın ve tüm Siirtliler’in kulübüdür. Ayrıca bize kucak açan Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Murat Alatepe’ye ve Esenyurt Belediyesi Spor Hizmetleri Müdürü Yusuf Ocak'a da vermiş olduğu destekten dolayı çok teşekkür ediyorum.”  Diye konuştu. Yıldız transferde karakterli oyuncuları biraraya getirdiklerini sözlerine ekledi. Bu arada yeni sezonda Süper Amatör Kümede Esenyurt ilçesini temsil edecek olan İstanbul Siirtgücüspor’un antrenmanlarını yeni yapılan tesislerde, maçlarını ise Esenyurt Belediye Şehir Stadı’nda yapacağı bildirildi.