KAVRAM OKULLARI ŞAMPİYON: 3-2


Açıklama: Avcılar Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği tarafından organize edilen 4.Avcılar Veterenlar Turnuvası Atatürk Kupasının sahibi finalde Denizköşkleri çekişmeli bir maç sonunda 3-2 mağlup eden Kavram Okulları Avcılarspor oldu.
Kategori: AKTÜEL
Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2018
Geçerli Tarih: 22 Ocak 2019, 16:46
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=46433


KAVRAM OKULLARI ŞAMPİYON: 3-2

 

Avcılar Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği tarafından organize edilen 4.Avcılar Veterenlar Turnuvası Atatürk Kupası’nın sahibi finalde Denizköşkler’i çekişmeli bir maç sonunda 3-2 mağlup eden Kavram Okulları Avcılarspor oldu.

 

 Avcılar Belediyesi Atatürk Stadyumu’nda oynanan final maçına sporseverlerin ilgisi büyük olurken bu maçtan önce oynanan üçüncülük- dördüncülük maçında da Ambarlıspor’u 2-1 mağlup eden M.K.Paşa üçüncülük kupasını kazandı.

 Final ve üçüncülük- dördüncülük maçının arasında da Avcılar Şöhretler ile Kadınlar 2.Ligi ekiplerinden Nurçelik Akdeniz ile karşı karşıya geldi.

 Turnuvanın ardından düzenlenen seremoni ile dereceye giren takımlara ve sporculara kupa, madalya ve plaketleri takdim edildi.

 Turnuvada gol krallığı ödülünü 23 golle Adem Çalık kazanırken en centilmen takım da Rizeliler Derneği seçildi. Turnuvada dereceye giren takımların ve sporcuların yanısıra organizasyona destek veren kurum, kuruluş ve kişilere de ayrı ayrı plaketleri takdim edildi.

Ayrıca  turnuva boyunca görev alan hakemlere ve turnuvaya katılan tüm sporculara turnuvayı sembolize eden madalyalar verildi.