GENÇLERBİRLİĞİ ŞAMPİYONLUĞA KİLİTLENDİ


Açıklama: Amatör 2.Küme 9.Grupta Pazar günü lider Emirganı ağırlayacak olan Avcılar Gençbirliği son çalışmasını bu akşam yaparak maç saatini beklemeye başladı.
Kategori: 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2018
Geçerli Tarih: 23 Mayıs 2019, 09:15
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=46401


GENÇLERBİRLİĞİ ŞAMPİYONLUĞA KİLİTLENDİ

 

Amatör 2.Küme 9.Grupta Pazar günü lider Emirgan’ı ağırlayacak olan Avcılar Gençbirliği son çalışmasını bu akşam yaparak maç saatini beklemeye başladı.

 

Taktik ağırlıklı geçen antrenman tam kadro halinde yapılırken kulüp başkanı Mesut Verim ve yöneticiler de antrenmana baklavayla geldi.

 Son derece neşeli geçen antrenmanda kemik sesleri havada uçuştu. Yarım saha yapılan çift kale maçta futbolcuların son derece istekli ve arzulu oldukları gözlendi. Antrenmanın bitiminde ise yöneticiler tarafından getirilen baklava futbolcuların hücumuna uğradı.

Kulüp Başkanı Mesut Verim antrenman sonrasında sorularımızı yanıtlandırarak camia olarak Pazar günü lider Emirgan ile oynayacakları maça kilitlendiklerini söyledi.

 Maçı kazanarak 1.Amatör Kümeye yükselmek istediklerini, bütün hazırlıkları da bu yönde yaptıklarını kaydeden Verim “Çocuklarımız maç saatine hazır. Maç günü tribünleri taraftarlarımızla doldurmak için biz de hazırlık yapıyoruz. Maçı sabah erken olmasına rağmen o gün maçta en az Bin 500 civarında taraftar getirmek istiyoruz. Emirgan’ı da burada en iyi şekilde ağırlayacağız. Kazanıp taraftarlarımız önünde 1.Amatör Kümeye çıkışımızı kutlamak istiyoruz.” Dedi.

Haber: İskender KORDU