BÜYÜK MAÇ GÜMÜŞYAKANIN: 3-0


Açıklama: Amatör 2.Küme 1.Grupta zirve mücadelesi veren iki takımı karşı karşıya getiren maçta Gümüşyaka, evinde Özörenciki büyük bir çekişmeye sahne olan maçta 3-0 mağlup ederek kritik bir galibiyete imza attı.
Kategori: 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2018
Geçerli Tarih: 22 Ocak 2019, 16:49
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=45979


BÜYÜK MAÇ GÜMÜŞYAKA’NIN: 3-0

 

Amatör 2.Küme 1.Grupta zirve mücadelesi veren iki takımı karşı karşıya getiren maçta Gümüşyaka, evinde Özörencik’i büyük bir çekişmeye sahne olan maçta 3-0 mağlup ederek kritik bir galibiyete imza attı.

 

Silivri Stadı’nda oynanan maçta ilk yarıda tek gol ev sahibi ekipten geldi. Tam bir taktik savaşı şeklinde geçen maçın 34. Dakikasında Emre Kamacı’nın şutunda kaleciden dönen topu takip eden Kıvanç topu boş kaleye yuvarladı. Bu gol aynı zamanda ilk yarının skoru oldu. İkinci yarıda kemik sesleri havada uçuştu. İkinci yarıda iki takım da karşılıklı kaleleri yokladı. Kıran kırana geçen ikinci yarıda ev sahibi ekibe 3 puanı getiren diğer goller uzatma dakikalarında geldi. 90+1. Dakikada Emre Kamacı skoru 2-0 yaptı. 90+6’da Burak Karabulut skoru belirledi: 3-0. Gümüşyakaspor’da son dakikalarda Murat da kırmızı kart görerek cezalı duruma düştü.