KAĞITHANE ŞAMPİYON: 7-0


Açıklama: U 19 B Ligi 6.Grupta şampiyonun adı Kağıthane oldu. Sezonun son haftasında Telsizi 7-0 mağlup eden Kağıthanespor U 16 Liginden sonra ikinci şampiyonluğuna imza attı.
Kategori: U 19 LİGİ 2.AMATÖR KÜME
Eklenme Tarihi: 26 Mart 2018
Geçerli Tarih: 24 Mayıs 2019, 13:27
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=45726


KAĞITHANE ŞAMPİYON: 7-0

 

U 19 B Ligi 6.Grupta şampiyonun adı Kağıthane oldu. Sezonun son haftasında Telsiz’i 7-0 mağlup eden Kağıthanespor U 16 Liginden sonra ikinci şampiyonluğuna imza attı.

 

Kağıthanespor Teknik Direktörü Oğuz Tacir oldukça zor ve çekişmeli bir gruptan şampiyon olarak çıkmanın sevincini yaşadıklarını söyledi. Tacir “Oldukça zor ve çekişmeli bir gruptan şampiyon olarak çıkmanın sevincini yaşıyoruz . Bu sezon A takım olarak camiamıza hayal kırıklığı yaşatsak da altyapıda kazandığımız 2 önemli şampiyonluk bize az da olsa moral verdi . Bu sene temelini attığımız altyapımız önümüzdeki sezon çok daha iyi durumda olacak. U 19 takımımıza önümüzdeki sezon için Türkiye Şampiyonası hedefi koyduk. Burada devam edersek önümüzdeki yıl hedefimizi gerçekleştirmek için elimizden gelenden fazlasını yapacağız” dedi . Tacir ayrıca altyapı antrenörü Ömer Faruk Gültekin’e de emekleri için teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.