ŞAMPİYON H.TAŞTEPE KISA KESTİ: 4-0


Açıklama: U 15 A Ligi 8.Grupta şampiyonluğunu haftalar öncesinden ilan eden Halkalı Taştepespor İstanbul Trabzon önünde ilk yarıda bulduğu gollerle sahadan 4-0 galip ayrılarak sezonu 14 maçta 14 galibiyetle tamamladı.
Kategori: BÖLGESEL AMATÖR LİG
Eklenme Tarihi: 24 Mart 2018
Geçerli Tarih: 02 Temmuz 2020, 10:03
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=45703


ŞAMPİYON H.TAŞTEPE KISA KESTİ: 4-0

 

U 15 A Ligi 8.Grupta şampiyonluğunu haftalar öncesinden ilan eden Halkalı Taştepespor İstanbul Trabzon önünde ilk yarıda bulduğu gollerle sahadan 4-0 galip ayrılarak sezonu 14 maçta 14 galibiyetle tamamladı.

 

 K.Çekmece Metin Oktay Stadı’nda oynanan maçta baştan sona üstün bir oyun ortaya koyan K.Çekmece temsilcisine rakibi önünde 3 puanı getiren golleri Harun 2 ve Bünyamin 2’den geldi. İlk yarıda sonuca giden Halkalı Taştepe ikinci yarıda da oyunun kontrolünü elinde tutarak mücadele etti. Bu sonuçla sezonu 42 puanla kapatan Halkalı Taşytepe en yakın rakibine de toplamda 14 puan fark attı. Birol Özyılmaz yönetiminde büyük bir başarıya imza atan Halkalı Taştepespor, Türkiye Birinciliğinde oynamaya hak kazandı.

KUPAYI YETİK VERDİ

Bu arada karşılaşmadan önce düzenlenen seramoni ile Halkalı Taştepespor’a şampiyonluk kupası takdim edildi.

 Y.Esnaf Başkan Vekili Salih Yetik tarafından verilen kupa Halkalı Taştepesporlu oyuncular tarafından büyük bir coşkuyla havaya kaldırıldı.

  Kulüp Başkanı İsmail Meriçli de hem oyuncularını hem de teknik heyeti şampiyonluklarından dolayı ayrı ayrı tebrik etti.

Haber: İskender KORDU