BU KEZ BAŞARACAĞIZ


Açıklama: Gürpınarspor Kulüp Başkanı Mustafa Küçük, Türkiye Şampiyonu olup kupayı bu sezon Gürpınar ve bölge halkına armağan edeceklerini söyledi.
Kategori: U 16 LİGİ
Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2017
Geçerli Tarih: 10 Temmuz 2020, 13:52
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=44300


“BU KEZ BAŞARACAĞIZ"

 

Gürpınarspor Kulüp Başkanı Mustafa Küçük, Türkiye Şampiyonu olup kupayı bu sezon Gürpınar ve bölge halkına armağan edeceklerini söyledi.

 

Şampiyon olan U-16 Takımının genç oyuncularını ve teknik kadrosunu kutlayan Başkan Mustafa Küçük, duygularını şöyle ifade etti, “Gürpınarspor olarak her yıl olduğu gibi bu yılda geleneksel hale gelen U-16 Gençler şampiyonluğu Gürpınar’a gelmiştir. Bu seneki hedefimiz, daha önceki seneler olduğu gibi yine Türkiye Şampiyonasında başarılı olmak fakat bu kez final oynayıp kupayı Gürpınar’a getirmektir. Geçtiğimiz dönemlerde yarı final ve final maçlarına çıktık fakat bir türlü kupayı kaldıramadık. Fakat bu sezon hem finale çıkıp hem de kupayı havaya kaldırmak istiyoruz. U-16 Gençler ligi Türkiye Kupasını alıp bu başarıyı bölgemize büyük bir gururla getireceğiz. Biz bu manada Teknik Kadromuz ve futbolcularımıza güveniyor her zaman yanlarında olduğumuzu bir kez daha göstermiş olduk. Alacakları şampiyonluk kupası ile geleceğin temellerini atan bir Gürpınarspor olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da birçok profesyonel kulübe oyuncu kazandırmaya devam edeceğiz. Ben buradan Teknik Kadromuzu, genç oyunculara gerekli eğilimi gösterdikleri için tek tek kutluyor, başarılarının daim olmasını temenni ediyorum” dedi.