ÇATALCAYA BAYRAM YAŞATMAK İSTİYORUZ


Açıklama: Çatalcaspor Kulüp Başkanı Hasan Gökçe, Kartepe Suadiye maçı sonrası gazetemize yaptığı açıklamada kendilerini desteklemek amacıyla tribüne gelen Kaymakamından, Belediye Başkanına, Savcısından, siyasi parti mensuplarına, sivil toplum kuruluşlarından taraftarlara kadar herkese ayrı ayrı teşekkür etti.
Kategori: BÖLGESEL AMATÖR LİG
Eklenme Tarihi: 05 Kasım 2013
Geçerli Tarih: 20 Ocak 2021, 00:11
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=20745


“ÇATALCA’YA BAYRAM YAŞATMAK İSTİYORUZ”

 

Çatalcaspor Kulüp Başkanı Hasan Gökçe, Kartepe Suadiye maçı sonrası gazetemize yaptığı açıklamada kendilerini desteklemek amacıyla tribüne gelen Kaymakamından, Belediye Başkanına, Savcısından, siyasi parti mensuplarına, sivil toplum kuruluşlarından taraftarlara kadar herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

 

Gökçe “Çatalcaspor’a mevkisi, makamı, siyasi görüşü ne olursa olsun canı gönülden destek veren herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Çatalcaspor’u layık olduğu yere getirmeye çalışıyoruz. Bizler Çatalcaspor yönetimi olarak olduğumuz yerin farkındayız.

Ayaklarımızı yere sağlam basmaya devam edeceğiz. Bu takımı kolay yaratmadık. Çok emekler verdik. Kaymakamıyla, belediye başkanıyla, sivil toplum kuruluşlarıyla, esnafımızla ve taraftarlarımızla el birliği içerisinde Çatalca’ya bir bayram yaşatmak istiyoruz. İnşallah onu da başaracağımıza ben inanıyorum.” ifadesini kullandı.

En büyük güçlerini taraftarlardan aldıklarını kaydeden Gökçe “Bizim en büyük gücümüz taraftarlarımız. Halkımız da bu takımın nerelerden geldiğini çok iyi bilmektedir. Kendimizi fazla övmemizin bir anlamı yok. Ayrıca Çiftlikköy, Akalan, İhsaniye, İzzettin ve Subaşı gibi takımlarımızın da liglerinde başarılı olmalarını, onları da yeni sezonda bir üst ligde görmek istediğimizi ifade etmek istiyorum. Her köyümüzde ve mahallemizde var olan iş adamlarımızdan da kulüplerine sponsor olmalarını bekliyoruz.” dedi.

Sahalarında konuk ettikleri her takımı en iyi şekilde ağırlamaya çalıştıklarını dile getiren Gökçe “Bütün mücadele ettiğimiz ve edeceğimiz takımlara başarılar diliyoruz. Buraya gelen her takımı da kendi takımımız gibi ağırlamaya çalışıyoruz. Bu şekilde hareket etmeye de devam edeceğiz. Böyle geldik, böyle de gideceğiz. Taraftarlarımız da rahat olsunlar. Çatalcaspor’u olması gereken hedefe hep birlikte taşıyacağız. Hedefi bulmak da sadece başkanla olmaz. Sayın Kaymakamımızla, Belediye başkanımızla ve Sivil Toplum Kuruluşlarıyla elele verdik. Dışarıdan gelecek her desteğe de kapımız açık.” diye konuştu.

Haber ve fotoğraf: İskender KORDU