ÇATALCA SUADİYEYE HAZIR


Açıklama: Bölgesel Amatör Lig 10.Grupta haftaya lider giren Çatalcaspor yarın Suadiye ile oynayacağı maçın son çalışmasını dün akşam kendi tesislerinde yaparak maç saatini beklemeye başladı.
Kategori: BÖLGESEL AMATÖR LİG
Eklenme Tarihi: 02 Kasım 2013
Geçerli Tarih: 20 Ocak 2021, 00:51
Site: İSTANBUL AMATÖR
URL: http://www.istanbulamator.com/haber_detay.asp?haberID=20684


ÇATALCA SUADİYE’YE HAZIR

 

Bölgesel Amatör Lig 10.Grupta haftaya lider giren Çatalcaspor yarın Suadiye ile oynayacağı maçın son çalışmasını dün akşam kendi tesislerinde yaparak maç saatini beklemeye başladı.

 

Kadir Akbulut yönetiminde yapılan son çalışma taktik ağırlıklı geçti. Teknik direktör Akbulut Suadiye maçı öncesi oyuncularına son uyarılarını yaptı. Maç öncesi sorularımızı yanıtlandıran Akbulut, her maçın zor geçtiğini, Suadiye’yi de ciddiye alarak sahada mücadele edeceklerini söyledi.

Akbulut “Ligde kolay maç yok. Geçen hafta da hiç puan almamış, gol dahi atmamış bir takımla oynadık. Çok zor bir maç geçti. her maçı tek tek düşünüp kendi oyunumuzu sahaya yansıtmak istiyoruz.” diye konuştu.

Çatalcaspor olarak her maça galibiyet düşüncesi içinde çıktıklarını belirten Akbulut “Her maç kazanmak için çaba harcıyoruz. Gerçek oyunumuzu sahaya yansıttığımız sürece ben takımıma güveniyorum. Takım oyununda da baya bir yol aldık. İnşallah bu hafta da galibiyet serimizi  sürdürmek istiyoruz.” dedi.

Zirvede olmalarının güzel bir duygu olduğunu, ancak önemli olanın sezon sonunda zirvede olmak olduğunu dile getiren Akbulut “Her şey şu anda bizim istediğimiz gibi gidiyor ama lig daha bitmedi. Önemli olan devamını getirebilmek. Oraya çıkıp kalacı olmak önemli olan. Orada bulunduğumuz  sürece de rakiplerimizin bize karşı daha çok bilenerek çıkacağını biliyoruz. Bunun bilincinde olmamız lazım.” ifadesini kullandı.

Haber ve fotoğraf: İskender KORDU