İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


GÜZELCE OVADAN TAŞTI

GÜZELCE OVADAN TAŞTI

Tarih 29 Eylül 2022, 14:30 Editör İskender Kordu

Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespor birlik ve dayanışma gecesinde biraraya geldi.

GÜZELCE OVA’DAN TAŞTI

 IMG-2815-Kopya

Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespor birlik ve dayanışma gecesinde biraraya geldi.

 IMG-2917-Kopya

 Sarı siyahlıların Güzelce Ova Et Lokantası’nda düzenlenen gecesinde boş masa kalmazken spor, siyaset ve iş dünyasının önemli isimleri Güzelcespor için buluştu.

IMG-2728-Kopya
 
IMG-2662-Kopya
 
IMG-2672-Kopya
 
IMG-2677-Kopya
 
IMG-2681-Kopya
 
IMG-2692-Kopya
 
IMG-2688-Kopya
 
IMG-2696-Kopya
 
IMG-2707-Kopya
 
IMG-2717-Kopya
 
IMG-2723-Kopya
Güzelcespor Kulüp Başkanı Tamer Canbaz ve yönetim kurulu üyeleri gecenin kusursuz geçmesi için olağanüstü bir organizasyona imza attı.
IMG-2735-Kopya
 
IMG-2742-Kopya
 
IMG-2744-Kopya
 
IMG-2746-Kopya
 
IMG-2751-Kopya
 
IMG-2756-Kopya
 B.Çekmece Kaymakamı Ali İkram Tuna, B.Çekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner gecede hazır bulunurken Çatalcaspor Kulüp Başkanı Hasan Gökçe, Çatalca Belediyespor Kulüp Başkanı Lokman Naroğlu, B.Çekmece Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Eren Savaş, B.Çekmece Belediyespor Kulüp Başkanı Yusuf Baycan, B.Çekmecespor Yöntim Kurulu Üyesi Hüseyin Kaya, B.Çekmece Belediyespor Yönetim Kurul Üyesi Atilla Hamzaçebi, Kumburgazspor 2.Başkanı ve CHP B.Çekmece Belediyesi Meclis Üyesi Murat Erçağ, CHP B.Çekmece Belediyesi Meclis Üyesi ve Güzelcespor eski Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Çınar Önder Cup Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Önder, Önder Cup Organizasyon Genel Koordinatörü Serkan Şatır, Güzelce Mahalle Muhtarı Sevil Günay çok sayıda davetli Güzelcespor’un birlik ve dayanışma gecesinde boy gösterdi.
IMG-2759-Kopya
 
IMG-2763-Kopya
 
IMG-2768-Kopya
 
IMG-2776-Kopya
 
IMG-2781-Kopya
 
 
IMG-2809-Kopya
 
IMG-2815-Kopya
 
 
IMG-2817-Kopya
 
IMG-2836-Kopya
 
 
IMG-2838-Kopya
 
 
IMG-2842-Kopya
 
IMG-2847-Kopya
 
IMG-2848-Kopya
 
IMG-2852-Kopya
 
IMG-2855-Kopya
 
IMG-2857-Kopya
 
IMG-2859-Kopya
 
 
IMG-2862-Kopya
 
IMG-2865-Kopya
 
IMG-2866-Kopya
 
IMG-2867-Kopya
 
IMG-2869-Kopya
 
IMG-2873-Kopya
 
IMG-2875-Kopya
 
IMG-2881-Kopya
 
IMG-2884-Kopya
 
IMG-2884-Kopya
 
IMG-2887-Kopya
 
IMG-2891-Kopya
 
IMG-2894-Kopya
 
IMG-2901-Kopya
 
IMG-2904-Kopya
 
IMG-2905-Kopya
 
IMG-2911-Kopya
 
IMG-2913-Kopya
 
IMG-2921-Kopya
CANBAZ DR. AKGÜN’DEN TRİBÜN İSTEDİ

Gecenin açılış konuşmasını Güzelcespor Kulüp Başkanı Tamer Canbaz yaptı. Canbaz gecenin en büyük mimarlarından birinin genel kaptan Ali Elbaş olduğunu, böyle bir kalabalığı birarada görmekten dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını söyledi.

IMG-2782-Kopya
Canbaz, bu sezon çok iyi bir takım kurmak için çalıştıklarını, yeni sezonda bir üst lige çıkmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Gecelerine katılan bütün davetlilere de teşekkür eden Canbaz bugüne kadar her konuda yanlarında olan B.Çekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e de teşekkür ettiğini, tribün konusunda da kendilerine destek olmalarını istediğini sözlerine ekledi.

DR. AKGÜN KALABALIĞA ÖVGÜ YAĞDIRDI

Canbaz’dan sonra konuşmak için sahneye çıkan B.Çekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün Güzelcespor’un ne kadar büyük bir taraftar topluluğuna sahip olduğunun böyle bir gecede çok rahat bir şekilde hissedildiğini söyledi.

IMG-2789-Kopya
Dr. Akgün “Böyle bir kalabalıkta Güzelcespor’un taraftarının çok olduğunu herhalde hissetmiştir. Oradan hareketle Tamer’in söylediğine cevap vermemiz lazım. Tamer diyor ki: tribün yok. Var da yeterli değil. Ben de diyorum ki batı tarafı yola cepheli. 500, 600, Bin kişilik ilave bir tribün yapalım. Altına da 15, 20, 25 tane dükkan çıkıyor. Dükkanların parasıyla tribünleri yaparız. Projeye de hazırız. Ona göre bir ihale yapalım. Dükkanlar senin, üstteki tribünler benim. Ona göre bir çalışma yapalım.” İfadesini kullandı. IMG-2803-Kopya
“AMATÖR SPOR KULÜPLERİ EĞİTİM YUVALARI, OCAKLARIDIR”

B.Çekmece ilçesinin İstanbul’un tesis bakımından en zengin ilçe olduğunu kaydeden Dr. Akgün amatör spor kulüplerinin de birer eğitim yuvası olduğunu söyledi. Dr. Akgün “Amatör spor kulüpleri bir bakıma eğitim yuvaları, ocaklarıdır. B.Çekmece ilçesi de Silivri ve Çatalca ile birlikte tesis konusunda en zengin ilçelerden bir tanesidir. Bunun değerini de bilmemiz lazım. Bunu korumalı, kültürden sanata, spordan bilime kadar her alanda gençlerimize destek olmalı ve onlara önem vermeliyiz.” Şeklinde konuştu.

TUNA: BU ORTAMIN BİR PARÇASI OLDUĞUM İÇİN DE ÇOK MUTLUYUM

B.Çekmece Kaymakamı Ali İkram Tuna ise yaptığı konuşmada B.Çekmece ilçesindeki birlik ve beraberliği görev yaptığı çok az yerde gördüğünü söyledi.

IMG-2796-Kopya
Tuna “Bir mahallede bu kadar birlik ve beraberliğin oluşturulduğuna çok az şahit oldum. Bu ortamın bir parçası olduğum için de çok mutluyum. Bu birlik ve beraberlik duygusunun ülkemize de hakim olmasını diliyorum. Yolun daha başında Güzelcespor. İnşallah önce Süper Amatöre, oradan da aynı ruhla BAL’a yükselirler. Bizler de hep birlikte destek olalım. Tribünlerimizle birlikte tesisimiz daha da güzel bir hale gelecektir.” Dedi.
IMG-2799-Kopya

ÇELİK: LAFLA PEYNİR GEMİSİ YÜRÜMEZ

Gecede bir konuşma da AK Parti B.Çekmece İlçe Başkanı Murat Çelik yaptı.

IMG-2831-Kopya
Çelik, kendisinin de 2010- 2012 yılları arasında Güzelcespor’da yöneticilik yaptığını, amatörlüğün zorluklarını çok yakından bildiğini söyledi. Çelik “Güzelce’nin güzel, güzide kulübü Güzelcesporumuz Tamer Canbaz az önce de ifade etti 1961’ten beri ayakta. 1991 yılından beri de federe olarak beri Allah’a şükürler olsun dimdik ayakta bugüne geldi. Geçmişten bugüne kadar Güzelcesporumuz’da emek veren tüm başkanlarımıza, yöneticilerimize, Güzelceli hemşehrilerimize bir kez daha buradan saygı ve şükranla teşekkür etmek istiyorum. 2010- 2012 yılları arasında ben de Güzelcespor’da genel kaptanlık görevi yaptım. Dışarıdan yapıldığı gibi lafla peynir gemisi yürümez. Bunu da kulübün içine girdiğimde anladım. Hiç de dışarıdan görüldüğü gibi bir şey değil kulüp yöneticiliği. İşin içine girmeden eleştiriler havada uçuşuyordu ben de dahil. Dolayısıyla diyorum ki 31 yıldır olduğu gibi bundan sonra da nice 31 yıllara.” Şeklinde konuştu.

“BİZLERİ BİRARAYA GETİRDİKLERİ İÇİN AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Sporun 20 yılda çok iyi yerlere geldiğini kaydeden Çelik “20 yıldır sporun nereden nereye geldiğini herhalde hepimiz görüyoruz. Bu sene yurt dışında bir çok sporcumuz çok güzel ödüller aldılar. Bundaki en büyük katkılar spora çağ atlatan Sayın Cumhurbaşkanımızdır. Bugüne kadar emek yapmış başkanlarımıza teşekkür ederken Tamer Başkan ve yönetimine bizleri biraraya getirdikleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” İfadesini kullandı.

ÇİÇEK: NAZİK DAVETLERİ İÇİN YÖNETİM KURULUNA ÇOK TEŞEKÜR EDİYORUM

Çelik’ten sonra söz alan CHP B.Çekmece İlçe Sekreteri Halis Çiçek de yaptığı konuşmada nazik davetleri için Güzelcespor yönetim kuruluna teşekkür etti. Çiçekçi “Birliğin ve dayanışmanın gecesine nazik davetleri için yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Bugün aramızda bulunan sayın basın mensubu arkadaşlarımıza da ayrı teşekkür ediyorum. Kıymetli ilçe başkanımız Hüseyin Remzi Gökbulak’ın selamlarını da getirdim. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.” Diye konuştu.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU

Bu haber 339 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

NİCE 4 YILLARA REDOKS

NİCE 4 YILLARA REDOKS Amatör 1.Küme ekiplerinden Redoks Avcılar Tahtakale Kartalları kuruluşunun dördüncü yılını pasta keserek kutladı. ...

REDOKS YÖNETİMİNE KAYA GİBİ TAKVİYE

REDOKS YÖNETİMİNE KAYA GİBİ TAKVİYE Amatör 1.Küme ekiplerinden Redoks Avcılar Tahtakale Kartalları yeni bir yönetici kazanıyor.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi