İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


SÜPER AMATÖRE SÜPER KURALAR

Tarih 23 Ağustos 2022, 17:18 Editör İskender Kordu

Süper Amatör Küme 2022- 2023 sezonu grup kura çekimi bugün yapıldı.

SÜPER AMATÖRE SÜPER KURALAR

 IMG-5518-Kopya

Süper Amatör Küme 2022- 2023 sezonu grup kura çekimi bugün yapıldı.

 IMG-5553-Kopya

İstinye Orhan Saka Amatörler Evi’nde yapılan kura çekimi sonucunda 88 takım 8 grupta eşleşti.

IMG-5555
Sezon sonunda gruplarında ilk iki sırayı tamamlayan takımların Klasman Grubunda oynamaya hak kazanacağı, gruplarında son üç sırada yer alan takımların da önümüzdeki sezon bir alt ligde mücadelelerine devam edeceği belirtildi.
IMG-5558
Kura çekiminin ardından gruplar şöyle oluştu:

 IMG-5570-Kopya

1.GRUP

1- Irmakspor

2- Kartaltepespor

3- Yeniköyspor

4-K.Çekmece Ufuk

5- Siirt İst. Y.Selim

6- Soğuksu

7- Avcılarspor

8- Bağlarbaşı

9- Küçükköy

10- Maltepe

11- Okspor

 IMG-5575-Kopya

2.GRUP

1- Beşyüzevler

2- Şilespor

3- B.Çekmece Belediyespor

4- Fikirtepe Dumlupınar

5- Başakşehir

6- Balkan Yeşilbağlar

7- Paşabahçe

8- İstanbul Bulancak

9- Özkaracaahmet

10- Mimarsinan

11- Yeşilbayır

 IMG-5580

3.GRUP

1- Gültepe

2- Zeytinburnuspor

3- Selimiye

4- Ortaçeşme

5- Dudullu

6- Taşlıtarla

7- Çengelköy

8- Pınarspor

9- İstanbul Bafra

10- Ormanlı

11- 1877 Alemdağ

 IMG-5585

4.GRUP

1- Dikilitaş

2- Küçükyalı Yelken

3- Yeşilköy

4- Yenibosna

5- Yeşilılgaz

6- Çubuklu

7- Çıksalın

8- İstanbul Gümüşhane

9- Kartalgücü

10- K.Yeşilova Esnaf

11- Çekmeköy Bld. Alemdağ

 IMG-5588

5.GRUP

1-  Beykoz 1908 AŞ

2- Bahçelievler Soğanlı

3- K.Çekmece İ.Y.

4- Tunaspor

5- Gaziosmanpaşa

6- Ayazağaspor

7- Yamanspor

8- İzzetpaşa

9- Leventspor

10- Gülsuyu

11- Muratbey

 IMG-5615-Kopya

6.GRUP

1- Akşemsettin Parseller

2- Denizköşkler

3- İFA

4- Anadolu Hisarı İ.Y.

5- Bakırköy

6- Küçükayasofya

7- Çamlıca

8- Pazariçi Köprülü

9- Sarıyer Yeni Mahalle

10- Zeytinburnu Yeşiltepe

11- İnkılap

 IMG-5625-Kopya

7.GRUP

1- Bahçelievler Gümüşhane

2- Galata

3- Mecidiyeköy

4- Boyacıköy

5- Üsküdar Futbol Yat. AŞ

6- Balatspor

7- Taçspor

8- İstanbul Siirtgücü

9- Beykoz İdman Yurdu

10- İstanbul ve Esenyurt Ordu

11- Merkezefendi

 IMG-5627-Kopya

8.GRUP

1- Alibeyköy

2- İstinye

3- Beykoz Çavuşbaşı

4- K.Çekmecespor AŞ

5- Albayrak

6- Kağıthanespor

7- T.Tayfun

8- Cevizli Anadolu

9- Orhanlıspor

10- Bayrampaşa Altıntepsi

11- İstanbul Mesudiye

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU

Bu haber 421 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SÜPER AMATÖR KÜME

AVCILAR ÇELİK GİBİ: 2-1

AVCILAR ÇELİK GİBİ: 2-1 Süper Amatör Küme 1.Grupta oynanan ve zirveyi yakından ilgilendiren maçta Avcılarspor deplasmanda Yeniköyü 2-1 mağl...

SÜPER AMATÖR PAZAR SONUÇLARI

SÜPER AMATÖR PAZAR SONUÇLARI Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi