İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


TÜFAD İSTANBUL EĞİTİM SÖYLEŞİLERİ BAŞLIYOR

Tarih 02 Ağustos 2022, 22:16 Editör İskender Kordu

TÜFAD İstanbul Şubesinden yeni bir uygulama. Zoom uygulaması üzerinden 2 ay boyunca sürecek olan takvimin ayrıntıları da belli oldu.

TÜFAD İSTANBUL EĞİTİM SÖYLEŞİLERİ BAŞLIYOR

 

TÜFAD İstanbul Şubesi’nden yeni bir uygulama. Zoom uygulaması üzerinden 2 ay boyunca sürecek olan takvimin ayrıntıları da belli oldu.

 iaiiaiai

 Buna göre 6 Ağustos’taki ilk programdaki Gelişim Özellikleri ve Temel Futbol İhtiyaçları konulu sunumu 19 Mayıs Yaşar Doğu Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Fedai Aksoy tarafından yapılacağı kaydedildi. 13 Ağustos’ta yapılacak olan Yaralanmaların Sebepleri ve Sahaya Dönüş Programları konulu sunumun ise Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenör Eğitim Dairesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Güven Erdil tarafından yapılacağı belirtildi. 20 Ağustos tarihinde yapılacak olan programın konusu ise Futbolda Veri Analitiği Üstünden Başarı Modellemesi. Bu konudaki sunumun ise veri analizi uzmanı Dr. Taner Karaman tarafından yapılacağı ifade edildi.

27 Ağustos’ta da TFF Eğitim Dairesi Müdürü Nur Mustafa Gülen tarafından Altyapılarda Teknik ve Beceri Kavramları konulu bir sunum yapılacağı kaydedildi. 3 Eylül’de ise bu kez İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Osman Ateş’in Performans Testleri konusu üzerine bir sunumla devam edeceği bildirildi. 10 Eylül tarihinde yapılacak olan Hız Temelli Antrenmanlar konulu sunumu ise Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimler Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Eğitim Bölüm Başkanı ve Milli Takımlar Atletik Performans Antrenörü Prof. Dr. Utku Alemdaroğlu’nun gerçekleştirileceği kaydedildi. Son olarak 17 Eylül tarihinde de Psikoloji ve Başarı konulu sunumu da Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Eğitim Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cengiz Karagözoğlu’nun yapacağı belirtildi.

 

Bu haber 184 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

HAZIRLIK MAÇI PROGRAMI

HAZIRLIK MAÇI PROGRAMI Hazırlık maçları netleşmeye başladı

HAZIRLIK MAÇI TOPLU SONUÇLAR

HAZIRLIK MAÇI TOPLU SONUÇLAR Hazırlık maçlarında alınan sonuçlar


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi