İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


KİMSEYE HESAP VERECEK HALİMİZ YOK

Tarih 10 Temmuz 2022, 16:54 Editör İskender Kordu

Alipaşaspor Kulüp Başkanı Yadigar Uraldan sezon sonu samimi açıklamalar geldi.

“KİMSEYE HESAP VERECEK HALİMİZ YOK”

 

Alipaşaspor Kulüp Başkanı Yadigar Ural’dan sezon sonu samimi açıklamalar geldi.

 IMG-1809-Kopya

“FUTBOLCULAR SÖZÜNÜN ERİ ÇIKTI”

Ural bu sezon kurdukları kadronun büyük ölçüde kendilerini memnun ettiğini, hafta arası verilen maçların kendilerini hedeflerinden uzaklaştırdığını söyledi.

IMG-1777
Yönetim kurulu olarak büyük bir uyum içinde çalıştıklarını dile getiren Ural “Arkadaşlarla aramızda en ufak, ince bir husumet yok. İyi bir yönetimle buraya kadar geldik. Futbolculara gelince yüzde 80’i iyi çıktı diyebilirim. Sözünün eri çıktı. Son 2-3 maça 13 kişi ile çıktık ama onların da işlerinden dolayı gelemediğini düşünüyorum. Bizim belimizi büken 6 tane hafta arası maç oldu. 6 tane hafta arası maç bu çekilmez arkadaş. 2 tane olsa neyse. Bir kere bu sene zevk vermedi. Size verdi mi yani?” ifadesini kullandı.
IMG-1779-Kopya

“ALİPAŞA EN RAHAT KÖY BANA GÖRE”

Yönetim olarak üzerlerine düşen görevi sezon başından sonuna kadar en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştıklarını ifade eden Ural “Geldiğimizden beri kesinlikle enkaz edebiyatı yapmadık. Alipaşa en rahat köy bana göre kulüp yönetmek için. At var, meydan var.

IMG-1790-Kopya
Ama akıllı olacaksın. Yönetimdeki arkadaşlar biliyor. Kimseye hesap verecek halimiz yok. Alem harç borç içinde kalmıştır. Biz kasa dolu duruyoruz. Varsa böyle bir kulüp söylesin. Bu koşturmakla oldu.” Dedi.
IMG-1785-Kopya

“ALİPAŞA İÇİN KİM TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYSUYSA ALLAH RAZI OLSUN”

Alipaşaspor için hizmet eden herkesin başlarının üzerinde yerinin olduğunu kaydeden Ural “Alipaşaspor için kim taş üstüne taş koyduysa Allah razı olsun. Benden önce görev yapan Tuna Başkan da benim candan sevdiğim bir kişi. Şu anda herşeyin düzgün gittiğini söyleyebilirim. Böyle filiz gibi delikanlılar gelirse bırakırız. Ama baktık kimse yok yine devam ederiz. Başka bir şey olmaz. Biz antrenmanlıyız.” İfadesini kullandı.

Bu haber 474 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

2.AMATÖR KÜME

AMATÖRLÜK ÇÖKÜYOR

AMATÖRLÜK ÇÖKÜYOR Alipaşaspor Kulüp Başkanı Yadigar Ural altyapısı olmayan kulüplerin tek teker kapanma noktasına gelmesinin kaçınılm...

OVAYENİCEDE KONGRE SESLERİ

OVAYENİCEDE KONGRE SESLERİ Amatör 2.Küme ekiplerinden Ovayenicesporda yönetimin önümüzdeki günlerde olağanüstü bir toplantı yaparak kongre kar...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi