İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


İKİNCİLERDEN İL TEMSİLCİLİĞİNE ÇIKARMA

Tarih 30 Haziran 2022, 10:40 Editör İskender Kordu

Amatör 2.Küme ve Amatör 1.Kümede gruplarını ikinci sırada tamamlayan kulüp temsilcileri 1.Amatöre doğrudan yükselmek için bir dilekçe ile İASKF ve İstanbul İl Futbol Temsilciliğinin bulunduğu İstinye Orhan Saka Amatörler Evine çıkarma yaptı.

İKİNCİLERDEN İL TEMSİLCİLİĞİNE ÇIKARMA

 

Amatör 2.Küme ve Amatör 1.Kümede gruplarını ikinci sırada tamamlayan kulüp temsilcileri 1.Amatöre doğrudan yükselmek için bir dilekçe ile İASKF ve İstanbul İl Futbol Temsilciliği’nin bulunduğu İstinye Orhan Saka Amatörler Evi’ne çıkarma yaptı.

 435451ec-063e-4771-8ead-53d122435d44

 
8ffc2528-ad89-4314-83ad-8d6e38d1b960
Başkanlar düzeyinde yapılan çıkarmada kulüplerin verdiği dilekçede şu ifadelere yer verildi “2021- 2022 sezonu öncesi dünyayı olağanüstü bir şekilde etkilemekte olan pandemi nedeniyle tamamlanamayan 2019- 2020 sezonu hariç liglerimizde ilk ikiye giren takımlarımız bir üst lige yükseliyordu. Bu doğrultuda planlamalarını yapan takımlarımız kura çekimi sonrasında birinci sıradaki takımların doğrudan, ikinci sıradaki takımlardan en centilmen iki takımın bir üst kategoriye alınacaklarını öğrendi. Bazı grupların 9’arlı olması ve o gruplarda ligden çekilen takımların olması sebebiyle ikinci sıradaki takımlardan bazıları 18 maç oynarken bazıları da 14 maç oynamak durumunda kalmıştır. Dolayısıyla bu da kart raporu konusunda haksız rekabet oluşturmuştur. Takımlarımızın hakkını bu zamana kadar sürekli olarak adil bir şekilde savunmuş İASKF’den 1.Amatör ve 2.Amatör liglerinde ilk iki sırayı alan takımların bir üst kategoriye yükselmelerini arz ederiz. Saygılarımızla.”

Bu haber 208 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

2.AMATÖR KÜME

AMATÖRLÜK ÇÖKÜYOR

AMATÖRLÜK ÇÖKÜYOR Alipaşaspor Kulüp Başkanı Yadigar Ural altyapısı olmayan kulüplerin tek teker kapanma noktasına gelmesinin kaçınılm...

OVAYENİCEDE KONGRE SESLERİ

OVAYENİCEDE KONGRE SESLERİ Amatör 2.Küme ekiplerinden Ovayenicesporda yönetimin önümüzdeki günlerde olağanüstü bir toplantı yaparak kongre kar...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi