İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ KULÜP BİNASI

Tarih 26 Mayıs 2022, 10:58 Editör İskender Kordu

Avcılarspor Kulüp Başkanı Hasan Şekerden samimi açıklamalar. Şeker, öncelikli hedeflerinin kulübün başını sokabileceği bir kulüp binasına kavuşmak olduğunu söyledi.

“BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ KULÜP BİNASI”

 

Avcılarspor Kulüp Başkanı Hasan Şeker’den samimi açıklamalar. Şeker, öncelikli hedeflerinin kulübün başını sokabileceği bir kulüp binasına kavuşmak olduğunu söyledi.

 IMG-5999-Kopya

Avcılarspor’un sahada hiçbir zaman hedefsiz olmayacağını ifade eden Şeker güzel işler yapmak istediklerini kaydetti. Sorularımıza içten yanıtlar veren Şeker yerel yönetimlerden de vizyonlarını gerçekleştirmek için destek istedi.

“KONUMUZ ŞU ANDA KULÜBÜN BAŞINI SOKABİLECEĞİ BİR KULÜP BİNASI İHTİYACI”

SORU: Avcılarspor olarak bu sezon taraftarlara iyi haberler verebilecek misiniz? Bu sene nasıl bir takım bekliyor taraftarları?

HASAN ŞEKER: Konumuz şu anda kulübün başını sokabileceği bir kulüp binası ihtiyacı. Camianın biraraya gelebileceği bir çatı diyelim. Şu an birinci önceliğimiz bu. Yani sportif faaliyetlerimiz tabi ki geçmişte olduğu gibi üzerine koyarak devam edecek. Salon sporlarına da yöneleceğiz. Onun dışında bizim vizyonumuz çok açık, geniş. Bizim vizyonumuza destek olabilecek yerel unsurlar desteğini bizden  esirgemezlerse Avcılar için çok güzel işler yapmak istiyoruz.

“SAHADA OLMAK DAHA KOLAY”

SORU: Daha önce futbol da oynadınız, yöneticilik de yaptınız Avcılarpor’da. Şimdi de başkanlık koltuğundasınız. Üçünü karşılaştırırsak başkanlık mı, yöneticilik mi, futbolculuk mu diye sorumuza ne yanıt verirsiniz?

HASAN ŞEKER: Sahada olmak tabi ki çok daha kolay. Çünkü sahada bir mücadelenin içindesin. Kazanmak için yoğun bir çaba sarf ediyorsun. En zoru da dışarıda olup da sahanın içine çok müdahil olamamak. Yöneticiliğin en zor tarafının bu olduğunu düşünüyorum futbolun içinden gelen biri olarak. Başkanlık tabi çok daha ağır bir sorumluluk. Sonuçta bir camiayı temsilen bir görev yapıyoruz. Hepsi aslında birbirinden bağımsız ağır sorumlulukları olan görevler.

IMG-6000-Kopya

“AVCILAR TARİHİNDE HEP YARIŞMACI BİR KİMLİKLE VAR OLMUŞTUR”

SORU: Avcılarspor son yıllarda sportif olarak ivme kaybetti. Bu sene sportif olarak bir hedef söz konusu mu? Bu konu için şimdiden birşeyler söyleyebilir misiniz?

CEVAP: Bu iş için biraz erken. Avcılar tarihinde hep yarışmacı bir kimlikle var olmuştur. Hedefi hep şampiyonluk olmuştur. Ama dediğim gibi önceliğimiz başımızı sokabileceğimiz bir çatı.

“BİR ÇOK BİLEŞENİN BİRARAYA GELMESİ LAZIM”

SORU: Avcılarspor’un başarılı olabilmesi için hangi şartların biraraya gelmesi lazım?

CEVAP: Bir çok bileşenin biraraya gelmesi lazım. Avcılarspor’un tarihiyle, geçmişiyle, başarılarıyla geldiğimiz bugün itibariyle hak ettiği yerde olmadığını hepimiz görüyoruz. Sadece futbolda değil salon sporları, bireysel sporlar da dahil bir çok branşı bünyesinde bulunduran bir spor kulübü yapma hedefimiz var. Buna bağlı olarak aslında en büyük hedefimiz gençlere spor yaptırmak, takım ruhunu, takımı bilincini kazanmalarını sağlamak. Onları teknoloji bağımlılığından ve madde bağımlılıklarından korumak. Bunları spora kanalize etmek kulüp yöneticisi olarak görevlerimiz. Bu yolda da dediğim gibi yerel unsurlar, asli unsurlar yani ‘Ben Avcılarlı’yım, Avılar’a hizmet ediyorum ‘ diyen insanların destekleriyle çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum.

“ŞU ANDA O NOKTAYA DAHA GELEMEDİK”

SORU: Teknik direktör konusunda bir arayış söz konusu mu?

CEVAP: Şu anda o noktaya daha gelemedik. Daha farklı önceliklerimiz var.

“BULUNDUĞUMUZ NOKTADAN ÇOK DAHA İYİ BİR NOKTAYA GELEBİLECEĞİMİZİ SÖYLEYEBİLİRİM”

SORU: 3 yıllık görev süreniz içinde taraftarlara sportif bir hedef koyabilir misiniz? 3 sene sonunda Avcılarspor’u nerede göreceğiz?

CEVAP: Bunun için bir şey söylemek için çok erken ama bulunduğumuz noktadan çok iyi bir noktaya gelebileceğimizi söyleyebilirim. Bununla ilgili enerjimiz var. Güzel işler yapmak için çalışacak çok iyi bir ekibimiz var. Avcılar’a hizmet etmeyi kendine görev edinmiş bir yapı var. Bu bize iyi şeyler getirecektir diye düşünüyorum.

Haber ve röportaj: İskender KORDU

Bu haber 514 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SÜPER AMATÖR KÜME

AVCILAR ÇELİK GİBİ: 2-1

AVCILAR ÇELİK GİBİ: 2-1 Süper Amatör Küme 1.Grupta oynanan ve zirveyi yakından ilgilendiren maçta Avcılarspor deplasmanda Yeniköyü 2-1 mağl...

SÜPER AMATÖR PAZAR SONUÇLARI

SÜPER AMATÖR PAZAR SONUÇLARI Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi