İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


1.AMATÖR TOPLU SONUÇLAR

Tarih 23 Mayıs 2022, 13:19 Editör İskender Kordu

Hafta sonunda alınan sonuçlar

1.AMATÖR KÜME

1.GRUP

Karaağaç- Yeniköy 1924: 4-3

Akören- S.Ortaköy: 3-0

İstanbulspor- Anadolu Esenyurt: 1-1

Selimpaşa- İzzettin: 5-0

Akalan- Karacaköy Belediye: 1-3

2.GRUP

Esenyurt- Güzelce: 4-2

Dağyenice- Alibey: 2-1

Yalıköy- Yeşilbayır: 2-5

Arnavutköy- Subaşı: 5-1

3.GRUP

Esenyurt Örnek İ.Y.- Gümüşpınar: 1-3

B.Çekmece Karadeniz İ.O.- Ormanlı: 1-1

Esenkent Gençlik- Gümüşyaka: 4-0

Tepecik Anadolu- Bolluca: 0-3

Çanakça- Değirmenköy 1963: 2-1

4.GRUP

Kadırga- Sütlüce: 5-0

Terazidere- Küçükçekmece Tokat Bereketli: 0-4

Rumeli İ.Y.- İstanbul 15 Çat: 0-6

Etiler Kartal- Merkezefendi: 0-1

Sarıyer FSM- Şişli Anadolu: 3-3

5.GRUP

Haydar- Yeniyüzyıl Gençlik: 2-2

Şişli Gençlik- Yeşilılgaz: 0-3

Büyükdere- Malkoçoğlu: 1-4

İstanbul Barış- Yeşildirek: 1-1

Bayrampaşa Doğan- Söğütlüçeşme Birlik: 5-1

6.GRUP

Muradiye- Güngören: 2-1

Reşitpaşa- Bağcılar İstoç: 2-0

İstanbul Erzincan- Zeytinburnu Yeşiltepe: 2-4

Merkez Kayaşehir- H.R.Paşa: 3-1

7.GRUP

Hür Eğitim- Güzelhisar: 3-1

Taşlıtarla- Siirt İstanbul: 3-0

Ulutepe- Zeytinburnu 1957: 4-3

Sağmalcılar- Cevizli: 4-1

Ayazağa Esen- Kanarya: 2-1

8.GRUP

Özalibeyköy- Şirinevler: 1-2

İTÜ- Çeliktepe: 2-4

Altınaslar- İzzetpaşa: 0-2

İstanbul Kastamonu- GOP Şemsipaşa: 0-1

9.GRUP

Tozkoparan Birlik- Taksim: 1-3

Kayaşehir- Eroğlu: 1-2

K.Ayasofya- Rami: 3-1

Esenyurt Acar- Avcılar Tahtakale Kartalları: 0-1

10.GRUP

Karadolap- B.P.Demir: 0-0

1863 Boğaziçi- Esenler Kentyıldız: 7-1

Sultanmurat- Zafer: 2-6

Hasköy- Avcılar Yeşilkent: 1-3

K.Sarıçubuk- Sanayi Mahallesi: 5-1

11.GRUP

Gültepe Özgençlik- Bağcılar Güneşli: 4-1

Çankırı Maruf- FK 1864: 2-0

Sarıyer Yeni Mahalle- Tepebağ Kültür: 7-0

Sakarya İMÇ- Şişli Yayla: 3-3

Alemdar- K.M.Paşa: 1-5

12.GRUP

Y.S.Selim- Zeytinburnu: 1-6

T.Tayfun- Neslişah: 2-2

Harmantepe- Trabzon 1453: 2-10

Bahçeköy- Filiz: 5-0

13.GRUP

M.K.Paşa- Şenlikköy: 5-6

Gürpınar- Z.Yıldız: 4-0

İkitelli- Boyacıköy: 0-1

Esenler- Fatih Hilal: 1-0

Bu haber 264 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

Z.YEŞİLTEPE KUPASINA KAVUŞTU

Z.YEŞİLTEPE KUPASINA KAVUŞTU 1.Amatör Küme 6.Grupta şampiyonluğunu haftalar öncesinden ilan eden Zeytinburnu Yeşiltepe, Halil Rıfat Paşa ile oyn...

ANADOLU HİSARI SÜPAR AMATÖRDE: 3-0

ANADOLU HİSARI SÜPAR AMATÖRDE: 3-0 Amatör 1.Küme 21.Grupta şampiyonun adı Anadolu Hisarı İdman Yurdu oldu.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi