İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


1.AMATÖR TOPLU SONUÇLAR

Tarih 20 Mayıs 2022, 09:42 Editör İskender Kordu

Çarşamba ve perşembe günü oynanan maçlarda alınan sonuçlar

1.AMATÖR KÜME

1.GRUP

Anadolu Esenyurt- Karaağaç: 2-1

Yeniköy 1924- Akalan:

Karacaköy Bld- Selimpaşa: 1-1

İzzettin- Akören: 6-1

S.Ortaköy- İstanbulspor:

2.GRUP

Güzelce- Dağyenice: 3-1

Alibey- Arnavutköy: 3-2

Subaşı- Gazitepe: 5-4

Yeşilbayır- Esenyurt: 1-0

3.GRUP

Gümüşyaka- B.Çekmece Karadeniz: 1-1

Gümüşpınar- T.Anadolu: 6-3

Bolluca- Çanakça: 1-6

Değirmenköy 1963- Esenkent Gençlik: 5-3

Ormanlı- Esenyurt Örnek İ.Y.: 5-0

4.GRUP

K.Çekmece Tokat Bereketli- Rumeli İ.Y.: 4-2

İstanbul 25 Çat- Kadırga: 1-2

Sütlüce- Etiler Kartal: 1-1

Merkezefendi- Sarıyer FSM: 2-0

Şişli Anadolu- Terazidere: 2-11

5.GRUP

Yeşildirek- Haydar: 1-1

Malkoçoğlu- İstanbul Barış: 2-0

Yeniyüzyılgençlik- Şişli Gençlik: 1-2

Söğütlüçeşme Birlik- Büyükdere: 6-6

Yeşilılgaz- Bayrampaşa Doğan: 1-2

6.GRUP

H.R.Paşa- Muradiye: 2-2

Zeytinburnu Yeşiltepe- Reşitpaşa: 5-2

Bağcılar İstoç- Gayret: 3-1

Güngören- İstanbul Erzincan: 4-1

7.GRUP

Zeytinburnu 1957- Sağmalcılar: 0-4

Güzelhisar- Taşlıtarla: 0-1

Siirt İstanbul- Ulutepe:

Cevizli- Ayaağa Esen: 1-2

Kanarya- Hür Eğitim: 2-1

8.GRUP

Şafak 76- İTÜ: 4-1

GOP Şemsipaşa- Özalibeyköy: 2-4

Şirinevler- Altınaslar: 0-1

Çeliktepe- İstanbul Kastamonu: 3-0

9.GRUP

Rami- Tozkoparan Birlik: 3-1

Olimpiyat- Kayaşehir:

Taksim- Mahmutbey: 0-3

Eroğlu- Esenyurt Acar: 4-0

Avcılar Tahtakale Kartalları- Küçükayasofya: 0-0

10.GRUP

Sanayi Mahallesi- Hasköy: 4-1

Avcılar Yeşilkent- Sultanmurat: 5-1

Zafer- Karadolap: 3-1

Bayrampaşa Demir- 1863 Boğaziçi: 2-2

Esenler Kentyıldız- Kumkapı Sarıçubuk: 1-4

11.GRUP

Şişli Yayla- Çankırı Maruf: 1-0

K.M.Paşa- Gültepe Özgençlik: 4-0

Bağcılar Güneşli- Sarıyer Yeni Mahalle: 1-5

Tepebağ Kültür- Sakarya İMÇ: 1-2

FK 1864- Alemdar: 3-0

12.GRUP

Filiz- T.Tayfun: 1-2

Zeytinburnu- Harmantepe: 7-0

Neslişah- Y.S.Selim: 9-0

Esenay- Bahçeköy: 1-4

13.GRUP

Fatih Hilal- M.K.Paşa: 5-1

Z.Yıldız- Gelişim: 2-4

Şenlikköy- Gürpınar: 0-6

Boyacıköy- Esenler: 4-0

Bu haber 366 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

BEŞTELSİZ OĞUZA DOĞRU

BEŞTELSİZ OĞUZA DOĞRU Amatör 1.Küme ekiplerinden Beştelsizsporun yeni sezonda da yoluna Veyis Oğuzla devam etmek için düğmeye bastığı kay...

İKİNCİLERİN KARARI SALI GÜNÜ

İKİNCİLERİN KARARI SALI GÜNÜ Amatör 1.Küme ve Amatör 2.Kümede ikinci olan takımların durumu ile ilgili kararın Salı günü yapılacak olan tertip k...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi