İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


B.ÇEKMECE ŞERBETÇİ İLE GÜZEL

B.ÇEKMECE ŞERBETÇİ İLE GÜZEL

Tarih 22 Mart 2022, 09:28 Editör İskender Kordu

Büyükçekmece Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneğinin genel kurulunda iki liste yarıştı. Mustafa Şerbetçi ile Süheyla Elcanın yarıştığı aday olarak boy gösterdiği genel kurul Şerbetçinin zaferiyle sonuçlandı.

B.ÇEKMECE ŞERBETÇİ İLE GÜZEL

 

Büyükçekmece Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneği’nin genel kurulunda iki liste yarıştı. Mustafa Şerbetçi ile Süheyla Elcan’ın yarıştığı aday olarak boy gösterdiği genel kurul Şerbetçi’nin zaferiyle sonuçlandı.

 

 Eski başkan Erdoğan Anık’ın aday olmadığı seçimli genel kurulda Mustafa Şerbetçi’nin adayı olduğu liste 55 oyla seçimi kazandı. Yeni seçilen yönetim kurulu ilk toplantısında da görev dağılımı yaptı. Toplantı sonucunda başkan yardımcılığına Alaattin Cucuk, saymanlığa Cüneyt Denizer, sekreterliğe Tülin Çiftçi, hukuk işleri sorumluluğuna Av. Güney Yavaş, sosyal işler sorumluluğuna Sevinç Özkan, Nejat Canlısoy ve Mehmet Serin, gezi ve etkinlik sorumluluğuna da Kemal Durmuş getirildi. Derneğin çiçeği burnunda başkanı Mustafa Şerbetçi hedeflerinin Türkiye’de örnek gösterilen bir dernek haline gelmek istediklerini, görev yapacakları süre içerisinde de derneklerini en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.

Bu haber 217 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

BASKETBOL

FURKAN KIRAK DA İMZAYI ATTI

FURKAN KIRAK DA İMZAYI ATTI Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Kuştepede iç transferde imzalar durulmuyor.

KARAAĞAÇSPORUMUZU KUTLARIM/ NEJAT DOĞAN

KARAAĞAÇSPORUMUZU KUTLARIM/ NEJAT DOĞAN Karaağaç Mahalle Muhtarı Nejat Doğan bir mesaj yayınlayarak Karaağaçsporun şampiyonluğunu kutladı


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi