İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


İBBDEN S.MİMARSİNANA ZİYARET

Tarih 23 Eylül 2021, 16:23 Editör İskender Kordu

Silivri’nin amatör kulüplerinden Silivri Mimarsinanspor kulübüne İstanbul Büyükşehir Belediyesinden ziyaret geldi.

İBB’DEN S.MİMARSİNAN’A ZİYARET

 

Silivri’nin amatör kulüplerinden Silivri Mimarsinanspor kulübüne İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden ziyaret geldi.

 IMG-8531-Kopya

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’nda görev yapan Yücel Kaya, kulüp yönetimini ziyaret ederek kulübün sorunlarını, istek ve beklentilerini dinledi. Yaklaşık olarak 1 saat süren zirvede Silivri Mimarsinanspor Kulüp Başkanı Mehmet Şirin Aksu ve yönetim kurulu üyeleri ellerindeki belge ve dökümanlarla hem uğradıkları haksızlıkları paylaştı hem de kulüp olarak sahip oldukları hakların ve imkanların geri verilmesini istedi.

IMG-8518-Kopya
Yüce, Aksu ve yönetim kurulunu tek tek dinleyerek sorun, istek ve beklentileri tek tek not tuttu. Yüce’nin not aldığı noktaları İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ndeki ilgili birimlerle paylaşacağı kaydedildi.

AKSU: MAĞDUR DURUMDAYIZ

Zaman zaman elektrikli geçen ziyaret sırasında Aksu, İBB adına Yüce’ye ziyaretleri için teşekkür ederek başladı konuşmasına.

IMG-8534-Kopya
Aksu “Öncelikle ziyaretini için teşekkür ediyoruz. Misafirlerin her zaman başımızın üstünde yeri ardır. Biz şu anda kulüp olarak mağdur durumdayız. Göz önünde o kadar başarımız varken, başarımızın desteklenmesi gereken yerde başarımız engellendi. Biz her kapıyı çalıp, derdimizi anlattık. Maalesef yol alamıyoruz. Bizlere destek olurlar, olmazlar kendileri bilir madem sizi görevlendirmişlerse biz durumumuzu arz etmekten çekinmeyeceğiz. Büyükşehir Belediyesi destek olursa da teşekkür ederiz, olmazsa da teşekkür ederiz.” İfadesini kullandı.

“BİZ RUSYA’DAN GELMEDİK”

Silivri Mimarsinanspor kulübü olarak mahallelerindeki çocuklara spor yaptırdıklarını, onları kötü alışkanlıklardan kurtararak daha sağlıklı birer birey olmaları için çaba gösterdiklerini ifade eden Aksu “Bu çocukları biraraya getirmek emek istemez mi? Bizler vicdan olarak rahatız. Maalesef üzerimizdeki siyasi sopa bu çocuklara vermiş olduğumu hizmeti engellemektedir.

IMG-8535-Kopya
Yalanlarla, dolanlarla iş olmaz. Biz Rusya’dan gelmedik. Ben buranın vatandaşıyım. Bir zerre devlete zararımız olmadı, olmaz da. Bize yardım eden bize değil bu gençlere sahip çıkacak. Biz destek bekliyoruz. Görüyorsunuz binamız boş. Bir masa ve birkaç sandalye ile sizi karşılamak zorunda kaldık. Bizim tek kavgamız var hakkımızı savunmak. Biz lokalimizde oturup sıcak çayımızı içmek, misafirlerimizi de güzel bir ortamda karşılamak istiyoruz. Eğer ben bazı şeyleri basına yansıtırsam birileri çok üzülür. Oturacak yerimizin olması lazım. Sizi soyunma odalarında mı karşılamamız lazım. Eğer bu iş böyle giderse masayı da soyunma odasına kurup toplanacağız. Çok ayıptır. Yapılanlar artık ayıbın da dışına çıkmaya başladı.” Şeklinde konuştu.

KENAR: BURADAKİ FAALİYETLER CANLANSIN İSTİYORUZ

Silivri Mimarsinanspor Genel Koordinatörü Cemil Kenar da yaptığı açıklamada statta spor faaliyetlerinin yapılabilmesi için sağlıklı şartların biraraya gelmesi gerektiğini söyledi. Kenar “Biz buradaki faaliyetler canlansın istiyoruz. Bizim esas meselemiz o. Burada çalışmalar yapılması gerekiyordu şu ana kadar. Önceliğimiz buranın kullanılabilir hale getirilmesi.” Dedi.

IMG-8544-Kopya

Kulüp binasında yapılan görüşmenin ardından Aksu, Yüce’yi ekibiyle birlikte stada indirerek zemini gezdirdi. Stattaki eksikleri tek tek anlatan Aksu isteklerini ve  beklentilerini anlattı. Yüce de aldığı notları yetkili mercilere taşıyacağını söyledi.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU

Bu haber 198 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

CUMHURİYETİMİZ KUTLU OLSUN/ HÜSEYİN HAMZAÇEBİ

CUMHURİYETİMİZ KUTLU OLSUN/ HÜSEYİN HAMZAÇEBİ AHC GRUP Yol& İnşaat&Mimarlık&Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Hamzaçebi bir mesaj yayınlaya...

CUMHURİYETİMİZ KUTLU OLSUN/ ELVAN ARSLAN

CUMHURİYETİMİZ KUTLU OLSUN/ ELVAN ARSLAN Esenyurt Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Elvan Arslan bir mesaj yayınlayarak Cumhuriyetimizin i...

EN ÇOK OKUNANLAR


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi