İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


GÜZELCE KOLLARI SIVADI

Tarih 23 Haziran 2021, 00:14 Editör İskender Kordu

Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcsepor cumartesi günü yapılan genel kurulun ardından salı akşamı ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımı yaptı.

GÜZELCE KOLLARI SIVADI

 

Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcsepor cumartesi günü yapılan genel kurulun ardından salı akşamı ilk toplantısını  gerçekleştirerek görev dağılımı yaptı.

cc14df92-eb40-4def-b16e-684a4b33f08b-Kopya 

Güzelce Turgay Şeren Tesisleri'nde yapılan toplantı 2 buçuk saat sürerken toplantıda görev dağılımının yanısıra sezon planlaması, teknik kadroya takviyeler, yeni sezon hedefleri, altyapı ve futbol okulu projeleri görüşüldü. Toplantı sonucunda kulüp başkanlığına Tamer Canbaz, başkan yardımcılığına Erdem Kadakal, muhasip üyeliğe Recep Erol, genel sekreterliğe Abdullah  Devecioğlu, saymanlığa Zülfikar Ereke, genel kaptanlığa İskender Fındık, basın sözcülüğüne de Ali  Elbaş getirildi.  Yönetim kurulunun ikinci toplantısını da genel kaptan İskender Fındık'ın daveti ile temmuz ayı içerisinde Fındık'ın ev sahipliğinde kahvaltılı olarak yapılacağı, bu toplantıya yönetim kurulu üyelerinin yanısıra yedek yönetim kurulu üyelerinin ve denetleme kurulu  üyelerinin  de hazır bulunacağı bildirildi.

Bu haber 1010 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

U 13 LİGİ

GÜMÜŞPINARDAN ALTYAPI ATAĞI

GÜMÜŞPINARDAN ALTYAPI ATAĞI Amatör Küme ekiplerinden Gümüşpınarsporun altyapıda işi sıkı tuttuğu belirtildi.

U 13 LİGİ 25 MARTTA

U 13 LİGİ 25 MARTTA U 13 Liginin başlama ve tamamlanma tarihleri belli oldu.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi