İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


HÜR OKULLARINDAN YATIRIMLARA DEVAM

Tarih 07 Nisan 2021, 17:32 Editör İskender Kordu

Pandemi sürecinde uzaktan eğitime geçen Hür Okulları Eğitim Kurumları eğitime yatırım yapmaya devam ediyor.

HÜR OKULLARI’NDAN YATIRIMLARA DEVAM

 

Pandemi sürecinde uzaktan eğitime geçen Hür Okulları Eğitim Kurumları eğitime yatırım yapmaya devam ediyor.

561972ac-8d65-432e-be7d-f5afdb1121fc-Kopya 

DEVECİOĞLU“BİZİ İZLEMEYE DEVAM ETSİNLER”

Eğitim kurumlarıyla bölgemizin önemli markalarından biri haline gelen Hür Okulları pandemi sürecinde hem online eğitim hem de yüzyüze eğitimde öğrencilerini mağdur etmeyerek vatandaşların takdirini kazandı. Hür Okulları Kurucu Başkanı Abdullah Devecioğlu bütün eğitim kurumları gibi kendilerinin de önemli zorluklar yaşadıklarını belirterek iyi günlerin yakında olduğunu düşündüğünü söyledi. Devecioğlu “Her eğitim kurumunda olduğu gibi biz de zorlu bir süreçten geçiyoruz. Ancak bu saatten sonra daha güzel günlerin önümüzde olduğuna inanıyorum. Yatırım yapmaya devam  edeceğiz. Bizi izlemeye devam etsinler.” İfadesini  kullandı.

5855 Kopya

“GÖNÜL İŞLERİNDE HESAP YAPILMAZ”

Eğitime ticari değil toplumsal bir gözle baktıklarını dile getiren Devecioğlu “Biz bu işi ticaret için yapmıyoruz. Gönül işlerinde hesap yapılmaz. Yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğrencilere, öğretmenlere ve velilere başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum.” Şeklinde konuştu.

AKAN: EĞİTİM FAALİYETLERİNE ONLİNE EĞİTİM ÜZERİNDEN YOĞUNLAŞIYORUZ

Hür Okulları Yönetim Kurulu Üyesi Gülçin Akan da yaptığı açıklama hem uzaktan eğitimi hem de online eğitimi birlikte yürüttüklerini ifade ederek teknolojinin artık hayatlarının her alanına girdiğini söyledi.

 8b71ea84-3314-4b3b-92ac-7642d94a2b5e
Akan “Teknoloji hayatımızın her alanında var zaten. Öğrencilerimizle sadece bilgisayar ortamında değil cep telefonlarıyla da teknolojik ortamı en iyi şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Online eğitimde tek  sıkıntı öğrencinin öğretmeni ile  direk temasının olmaması, duygusal  bir açıklık oluşması, öğrencinin enerjisini bedensel ve fiziksel olarak harcayamaması ve psikolojik olarak da  öğrencinin dışarı çıkma isteğinin tıkanmış olması olumsuz tarafları olarak gözlemlenmektedir. Pandemi ile mücadele  ne zaman sonuçlanır ya da biter bu hiçkimsenin tasarrufunda olmadığı için biz gerekli önlemleri alarak bu sürecin uzayabileceğini de düşünerek eğitim faaliyetlerimizi online eğitim üzerinde yoğunlaştırmış bulunmaktayız. Belli kademeler bakanlığın izin verdiği süre içerisinde yüzyüze eğitime katılmaktadır. Öğrencilerimizin geldiği günlerde de sosyal mesafe kurallarına ve maske kullanımına dikkat ediyoruz. Ateş ölçümü ve hes kodlarını kontrol ederek kampüse kabul ediyoruz.” Dedi.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 383 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

NURTEPE STADI YENİDEN HİZMETE AÇILDI

NURTEPE STADI YENİDEN HİZMETE AÇILDI Kağıthanenin emektar sahalarından Nurtepe Stadı yenilenerek yeniden hizmete açıldı.

GÜZELCESPORDAN ERZAK KAMPANYASI

GÜZELCESPORDAN ERZAK KAMPANYASI Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespordan örnek kampanya.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi