İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


KUMBURGAZDA SEVİNDİK DEVRİ

Tarih 06 Nisan 2021, 17:13 Editör İskender Kordu

Süper Amatör Küme ekiplerinden Kumburgazsporda dün yapılan genel kurulda seçime tek liste ile giren Aykut Sevindik ve yönetimi 2 yıllığına göreve seçildi.

KUMBURGAZ’DA SEVİNDİK DEVRİ

 

Süper Amatör Küme ekiplerinden Kumburgazspor’da dün yapılan genel kurulda seçime tek liste ile giren Aykut Sevindik ve yönetimi 2 yıllığına göreve seçildi.

8522-Kopya 

Kulüp binasında yapılan genel kurulda tek liste Sevindik’ten geldi. 9 asil, 9 yedek isimden oluşan yeni yönetim kongre sonrası 2021- 2022 sezonu için kolları sıvadı. Sevindik başkanlığındaki Kumburgazspor yönetiminin yeni sezon öncesi stat problemini çözmek için harekete geçeceği, altyapı konusunda da ciddi atılımlar gerçekleştireceği ifade edildi.

3d4e84df-5d80-43c6-a1eb-10ecfded760a-Kopya

“MUSTAFA UMUT YONTUCU’YA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Kongre sonrası gazetemize bir açıklamada bulunan çiçeği burnunda kulüp başkanı Aykut Sevindik eski kulüp başkanı Mustafa Umut Yontucu’ya bugüne kadar verdiği  hizmetler nedeniyle teşekkür etti. Sevindik “Benden önce kulüp başkanlığı yapan Sayın Mustafa Umut Yontucu’ya katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Kulüp için yaptığı fedakarlıklar yadsınamaz. Biz de pandemi koşullarında elimizden geldiği kadar elimizi taşın altına koyacağız.” Diye konuştu.

“STAT SORUNUMUZ VAR”

Kumburgazspor için plan ve projelerinin olduğunu dile getiren Sevindik “Planlarımız, projelerimiz var. Yakın zamanda bunu açıklayacağız. İlk yönetim kurulu toplantımızı haftaya yapacağız. Amacımız amatör spor kulüplerinin ayakta kalması. Amatör spor kulüplerinin de çok zor şartlar altında ayakta kaldığını herkes biliyor. Bu pandemi koşullarında daha da zorluk çekmeye başladık. Gerekli destekler zor şartlarda yapılıyor. İnsanlar pandemi şartlarında bu gibi şeylerle fazla ilgilenmiyorlar bağış ve sponsor olarak. O yüzden amatör spor kulüpleri daha da zora girdi. Kumburgazspor olarak stat sorumuz var. İnşallah pakın zamanda bunun da çözüleceğini düşünüyorum. Bizim hedefimiz Kumburgazspor olarak altyapıdan adam yetiştirmek. Bunun için de altyapıyı güçlendirmek istiyoruz. Hedefimiz de, planımız da bu doğrultuda olacak.” Şeklinde konuştu.

Aykut Sevindik başkanlığında kurulan asil ve yedek yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Aykut Sevindik, Yılmaz Yıldırım, Levent Ayvalı, Murat Erçağ, Burak Özkaplan, Tuna Köki, Fatih Yanık, Onur Erçağ, Berkay Kuru. Yedek Üyeler: Erkan Kutur, Umut Barik, Cemal Oğuz, Gürkan Kutur, Mustafa Özbilen, Gökhan Ayvalı, Osman Taylan Koç, Can Polat ve Ömer Yesan.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 628 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SÜPER AMATÖR KÜME

KAĞITHANESPORDA BİLGİÇ DÖNEMİ

KAĞITHANESPORDA BİLGİÇ DÖNEMİ Süper Amatör Küme kulüplerinden Kağıthanesporda cumartesi günü yapılan genel kurulun ardından Ahmet Bilgiç ve yönet...

K.ÇEKMECEDE 2.TOY DÖNEMİ

K.ÇEKMECEDE 2.TOY DÖNEMİ Süper Amatör Küme ekiplerinden K.Çekmecesporda teknik direktörlük görevine Halil İbrahim Toy getirildi.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi