İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


CANBAZIN LİSTESİ ŞEKİLLENİYOR

Tarih 05 Nisan 2021, 17:12 Editör İskender Kordu

Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcesporda Mayıs ayında yapılacak olan genel kurulda adaylığını resmen açıklayan kulüp başkanı Tamer Canbazın listesinde yer vermeyi planladığı isimler ortaya çıkmaya başladı.

CANBAZ’IN LİSTESİ ŞEKİLLENİYOR

 

Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespor’da Mayıs ayında yapılacak olan genel kurulda adaylığını resmen açıklayan kulüp başkanı Tamer Canbaz’ın listesinde yer vermeyi planladığı isimler ortaya  çıkmaya başladı.

 IMG-7800-Kopya

 Canbaz’ın listesinde yer vermesi büyük ölçüde kesinleşen İskender Fındık’ın yanısıra 7 asil ve 7 yedek ismi doldurmak için de arayışlarını hızlandırdığı bildirildi. Yönetim kurulundan kongre öncesi liste oluşturmak için tam yetki alan Canbaz’ın mevcut yönetimden Recep Erol, Mehmet Hepgül, Bayram Günay ve Serhat Çelik’le biraraya gelerek fikirlerini alacağı, bu isimlerle  yapacağı görüşmelerin sonucuna göre genel kuruldaki listesine yön vereceği bildirildi. Canbaz’ın mevcut yönetimdeki 4 ismin yanısıra dışarıdan yönetime almayı planladığı isimleri de büyük ölçüde belirlediği elimize ulaşan duyumlar arasında. Canbaz’ın şu ana kadar İskender Fındık’ın yanısıra Fatih Çınar, Selim Pazarlı, Hayrettin Abali, İhsan Özşan, Ali Elbaş, Erdem Kadakal, Zülfikar Ereke, Ali Erkan Demir gibi isimlerle de temas halinde olduğu, bu isimlere  yöneticilik teklifinde bulunduğu kaydedildi.

Liste çalışması hakkında bir açıklamada bulunan Canbaz kuracakları yeni yönetimle Güzelcespor’u çok daha üst noktalara taşıyacaklarına inandığını söyledi.

“ASİL- YEDEK AYRIMI OLMAYACAK”

 Canbaz “Güçlü bir yönetimle Güzelcespor’u diğer arkadaşlarla beraber ekip olarak önümüzdeki dönemlerde çok daha  üst noktalara taşıyacağımıza inanıyorum. Yeni kuracağımız yönetimde asil de  olsa yedek de olsa birlikte çalışarak birlikte karar vereceğiz. Yedek listede yer vereceğimiz isimler imza yetkisi olmasa  da katkı ve destekleri olması gerektiğini, yönetimin daha güçlü olması için  bunun da şart olduğunu düşünüyorum.” İfadesini kullandı.

“KOLTUK İSTİYORSA KOLTUĞU DA DEVREDERİZ”

İsmi başkanlık adayları arasında geçen  Recep Erol ile de bir görüşme yapacağını ifade eden Canbaz “Recep Erol’la da bir görüşme yapmayı planlıyorum. Görüşmek istiyorum. Böyle bir düşüncesi varsa ortak hareket etmemiz gerektiğini  düşünüyorum. Başkanlığı düşünüyorsa, koltuk istiyorsa  koltuğu  da devrederiz. Sıkıntı yok.” Dedi.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 707 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

NURTEPE STADI YENİDEN HİZMETE AÇILDI

NURTEPE STADI YENİDEN HİZMETE AÇILDI Kağıthanenin emektar sahalarından Nurtepe Stadı yenilenerek yeniden hizmete açıldı.

GÜZELCESPORDAN ERZAK KAMPANYASI

GÜZELCESPORDAN ERZAK KAMPANYASI Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespordan örnek kampanya.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi