İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


YANLIŞIN DÜZELTİLMESİNİ BEKLİYORUZ

Tarih 04 Nisan 2021, 16:26 Editör İskender Kordu

Silivri Mimarsinanspor Kulüp Başkanı Mehmet Şirin Aksudan dobra dobra açıklamalar. Uzun bir süre sonra içini basın mensuplarına döken Aksu Mayıs ayındaki genel kurulda aday olacağını, bir dönem daha devam edeceğini belirterek gündeme bomba gibi düşen açıklamalar yaptı.

“YANLIŞIN DÜZELTİLMESİNİ BEKLİYORUZ”

 

Silivri Mimarsinanspor Kulüp Başkanı Mehmet Şirin Aksu’dan dobra dobra açıklamalar. Uzun bir süre sonra içini basın mensuplarına döken Aksu Mayıs ayındaki genel kurulda aday olacağını, bir dönem daha devam edeceğini belirterek gündeme bomba gibi düşen açıklamalar yaptı.

 3c1948bf-6677-4194-a7a6-10cea328b5f1

 

“BİR DÖNEM DAHA DEVAM ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM”

Sözü önce kongreden açtık. Mayıs ayındaki genel kurulda yeniden aday olacak mıydı  Aksu? İşte bu sorunun yanıtı Aksu’nun ağzından: Kongremizi Mayıs ayı içinde yapmamız lazım. Bir dönem daha devam etmeyi düşünüyorum. Sonra süreci hep birlikte değerlendiririz.” İfadesini kullandı.

 3018d806-a10e-4287-9f09-2877f0353f66-Kopya

“EĞER SORUNLARIMIZ SİLİVRİ ÖLÇEĞİNDE ÇÖZÜLMEZSE İSTANBUL’A TAŞIYACAĞIZ”

Devam eden süreçte önemli sıkıntılar yaşadıklarını ifade eden Aksu şöyle konuştu “Bu süreçte ciddi anlamda sıkıntılarımız var. Pandemi öncesi bizleri ziyaret ettiğinizde sizleri birkaç tane plastik sandalye ve masada karşıladık. Bundan sonraki süreçte beklentilerimize cevap alamazsak o zaman gereken şeyleri hep beraber konuşacağız.

 f2fd5e13-20ba-409d-8030-bc94c25ba131-Kopya
Şu anda mevcut  sorunlarımızın temelli olarak çözülmesini temenni ediyoruz. Eğer sorunlarımız Silivri ölçeğinde çözülmezse İstanbul’a taşıyacağız. Orada da çözülmezse herşeyi kamuoyu ile paylaşacağım. Herkes neyin ne olduğunu görsün. Photoshop yaparak soyunma odalarını dosya haline getirip bizi kötülemek isteyen şahıslara biz gerekli cevapları vereceğiz. Ben bu tip iftiralara alışığım. Bu iftiraları önemsemiyorum. O tozda, güneşte görev yapmış tüm değerli hocalarımızın Ahmet Çelik, Cemil Kenar, İsmet Akkaya, Vasıf Aksakal, Serdar Özdemir, Ender Bozbay, Selçuk Yılmaz ve en son Fatih Doğdu kardeşimiz görev yaptığı süre içerisinde soyunma odalarını kullanmışlardır. Bu arkadaşlarımızın telefon numaralarını ve isimlerini liste halinde İstanbul’a götüreceğim. Soyunma odaları ile ilgili yapılan photoshopları bu hocalara sorsunlar.
da817c84-3a54-4e8e-b16b-5e3eb3ae4490-Kopya
Bu insanlar ne görmüşlerse eminim vicdanlarıyla çok net cevap vereceklerdir. Çünkü geçmişte de yalan iftiralarla bize sıkıntılar yaratıldı. Ama ben her zaman olumlu şeyler yapmaya devam edeceğim. Bende de resimler var. Belgelerle  herşeyi ortaya koyacağım. Ben  de siyaset yaparken ben siyaseti halka hizmet düşüncesi ile, o süreçte mahallemizde spor kulübü kurduk. Toprak saha yaptırdık. Federe olmak için federasyona başvururuken o günün İASKF Başkanı Sayın Sait Yücel ve ekibiyle gelip sahamızı incelediler.
7b9525dc-2fa1-4779-acac-bf36bfde8a26
 Bize ‘Sizi bu şartlar federe edemeyiz’ dediler. Biz de onlara tesisi tamamlayacağımızı söyledik. Onlar da ‘Bizim için söz geçerli değil evrak geçerlidir’ dediler. Biz de bunun üzerine ekip arkadaşlarımızla birlikte enc ümenden karar çıkarttırarak tesis yapılacağını belgeyi Tahsin Öncül adına çektiğimiz faks elimizdedir.  Akabinde federasyon bizden soyunma odası, hakem odası olması gerekir diye bir talepte bulunduğu için bulunduğumuz tesisin yanına çok amaçlı bir spor tesisi yaptırdık altında soyunma odaları, hakem odaları bölümleri olan. Ama maalesef spor kulübü için yaptırdığımız tesis bugün Zümrüt Düğün Salonu olarak özel bir şahıs tarafından işletilmektedir. Kamu yararı için yapılan bir tesisi birilerinin ticarethane olarak kullanmasını asla kabul etmiyoruz. Bu yanlışın düzeltilmesini bekliyoruz. Bu yanlışı düzelteceklerine daha bir çok yanlışlar yapılmaktadır. Biz saygı çerçevesinde hak mücadelemizi sonuna kadar vereceğiz.” Dedi.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 833 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

NURTEPE STADI YENİDEN HİZMETE AÇILDI

NURTEPE STADI YENİDEN HİZMETE AÇILDI Kağıthanenin emektar sahalarından Nurtepe Stadı yenilenerek yeniden hizmete açıldı.

GÜZELCESPORDAN ERZAK KAMPANYASI

GÜZELCESPORDAN ERZAK KAMPANYASI Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespordan örnek kampanya.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi