İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


HER YERDE GÖREV ALIRIZ

Tarih 01 Nisan 2021, 17:17 Editör İskender Kordu

Güzelcespor Yönetim Kurulu Üyesi Recep Erol Güzelcespor olarak pandemi döneminde sosyal anlamda önemli işlerin altına imza attıklarını ancak bunun da tam anlamıyla yeterli olmadığını söyledi.

“HER YERDE GÖREV ALIRIZ”

 

Güzelcespor Yönetim Kurulu Üyesi Recep Erol Güzelcespor olarak pandemi döneminde sosyal anlamda önemli işlerin altına imza attıklarını ancak bunun da tam anlamıyla yeterli olmadığını söyledi.

 IMG-7566-Kopya

Erol “Pandemi süreci  nedeniyle amatör spor kulüpleri her ne kadar herhangi bir çalışma içinde değilse  de biz Güzelcespor olarak bölgemizde farklı bir yol izlemekteyiz. Bu süreçte eski kulüp başkanlarımızı, yöneticilerimizi ve futbolcularımızı ziyaret ettik. Ama bu biraz daha geliştirilebilirdi. Örneğin hocalarımız video konferans yöntemiyle futbolcularla iletişime geçip Avrupa’daki örneklerinde olduğu gibi oyuncuların geliştirmeleri gereken zayıf yönlerini daha  iyi bir noktaya getirebilirdi. Tesislerimiz de buna müsait. Un var, şeker var, bize de helvayı yapmak kalıyor. Ben siyaset yaparken de kulüpte yöneticilik yaparken de doğru neyse onu söylüyorum. Gönül koynalar koyanlar, kırılanlar olabilir. Ama derdimiz kimseyi üzmek değil. Üzüm yemek. Güzelce’yi seviyorum. Güzelcespor’u seviyorum. B.Çekmece’yi seviyorum.” Şeklinde konuştu.

IMG-7574-Kopya
Erol, yaklaşan genel kurul öncesi adaylıkla ilgili bir niyeti olup olmadığı yönünde sorulan bir soru üzerine de “Güzelce’de biz her yerde görev alırız; kulüp başkanlığı da dahil diyerek.” Adaylık için de yeşil ışık yaktı.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 885 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

S.ORTAKÖY GÜZDEMİR DEDİ

S.ORTAKÖY GÜZDEMİR DEDİ Amatör 1.Küme ekiplerinden Silivri Ortaköysporda yapılan genel kurulda seçime tek liste ile katılan Aydın Güzdemir ...

GÜZELCEDE KONGRE SESLERİ

GÜZELCEDE KONGRE SESLERİ Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcesporun olağan genel kurulunu büyük olasılıkla Mayıs ayında yapacağı öğrenildi. ...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi