İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


KUMBURGAZDA TEK ADAY SEVİNDİK

Tarih 28 Mart 2021, 17:50 Editör İskender Kordu

Süper Amatör Küme ekiplerinden Kumburgazspor'da cumartesi günü yapılması beklenen genel kurul çoğunluk sağlanamadığı için önümüzdeki haftaya ertelendi.

KUMBURGAZ'DA TEK ADAY SEVİNDİK

 

Süper Amatör Küme ekiplerinden  Kumburgazspor'da cumartesi günü yapılması beklenen genel kurul çoğunluk sağlanamadığı için önümüzdeki haftaya ertelendi.

 IMG-6140-Kopya

LİSTESİ KESİNLEŞTİ

Genel kurula tek liste ile gelen Aykut Sevindik'in önümüzdeki hafta yapılacak olan genel kurulda da yine  tek aday olarak kongre üyelerinin karşısına çıkacağı öğrenildi. Listesini de hazırlayan Sevindik'in haftaya çoğunluk sağlanmasına bakılmaksızın  yapılacak olan genel  kurulda başkanlığa seçilmesine  kesin gözüyle bakılıyor. Cumartesi günü yeniden genel kurulda aday olarak kongre üyelerinin karşısına çıkacak olan Sevindik'in kesinleşen listesi şu isimlerden  oluştu: Aykut Sevindik, Yılmaz Yıldırım, Levent Ayvalı, Murat Erçağ, Burak Özkaplan, Tuna Köki, Fatih Yanık, Onur Erçağ, Berkay Kuru. Yedek Üyeler: Erkan Kutur, Umut Barik, Cemal Oğuz, Gürkan Kutur, Mustafa Özbilen, Gökhan Ayvalı, Osman Taylan Koç, Can Polat ve Ömer Yesan.

Haber: İskender KORDU

 

Bu haber 1052 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

NURTEPE STADI YENİDEN HİZMETE AÇILDI

NURTEPE STADI YENİDEN HİZMETE AÇILDI Kağıthanenin emektar sahalarından Nurtepe Stadı yenilenerek yeniden hizmete açıldı.

GÜZELCESPORDAN ERZAK KAMPANYASI

GÜZELCESPORDAN ERZAK KAMPANYASI Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespordan örnek kampanya.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi