İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


BEYLİKDÜZÜSPOR AYDIN DEDİ

Tarih 28 Mart 2021, 15:26 Editör İskender Kordu

Süper Amatör Küme ekiplerinden Beylikdüzüspor olağan genel kurulunu cumartesi günü yaparken seçime tek liste ile katılan Metin Aydın yeniden göreve geldi. Kulüp binasında yapılan genel kurula katılım oldukça yüksek olurken Aydın yeni yönetimiyle birlikte gövde gösterisi yaptı.

BEYLİKDÜZÜSPOR AYDIN DEDİ

IMG-7447-Kopya 

Süper Amatör Küme ekiplerinden Beylikdüzüspor olağan genel kurulunu cumartesi günü yaparken seçime  tek liste ile katılan Metin Aydın yeniden göreve geldi.

 IMG-7459-Kopya
Kulüp binasında yapılan genel kurula katılım oldukça yüksek olurken Aydın yeni yönetimiyle birlikte gövde gösterisi yaptı.

IMG-7453-Kopya 

Genel kurulda açılış, yoklama, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından diğer gündem maddelerine geçildi. Divan heyeti genel kurul üyelerine konuşma yapması için kulüp başkanı Metin Aydın'ı konuşma yapması için davet etti.

IMG-7407
Aydın da göreve geldikleri günden bugüne kadar kulübe yaptıkları kazanımları anlatarak yapacak daha çok işlerinin olduğunu söyledi. Aydın "İşimize tesisleri baştan sona yenileyerek başladık. Futbol sahamızdaki aydınlatmayı  üst seviyeye çıkardık. Türkiye'de bir amatör spor kulübünde ilk defa bir kırlangıç yuvası kurduk. Binamızın giriş katında ve tribünlerin altında da yeni yerimizi açacağız. Kırlangıç logosu için de patent başvurusu yapacağız. Türkiye'de bir ilk olarak bir doktor ve fizyoterapistle birlikte çalıştık. Tesis içinde bir kafeterya açtık. Altyapıda sayısız şampiyonluklar elde ettik. Bunları başarırken de hep Fair Play ilkeleri içinde, Fair Play çerçevesinde mücadele ettik. Veteran takımını da kurduk. Futbol okulunu faaliyete geçirdik. Tesislerimizi her anlamda çocuklarımızın kullanımına açtık. Pandemi sonrası ligler açıldığında kadın futbol takımını da hayata geçireceğiz. Ayrıca göreve geldiğimiz günden bugüne kadar altyapının her kategorisinde bir çok oyuncumuzu da profesyonel kulüplerin altyapılarına verdik." ifadesini kullandı.

Aydın'ın konuşmasının ardından okunan yönetim kurulu faaliyet raporu genel kurul üyeleri tarafından oy birliğiyle kabul edildi.

IMG-7399
Seçimde tek liste Metin Aydın'dan geldi.
IMG-7428
Divan başkanının "Başka liste var mı?" sorusu üzerine kardeşi Hasan Aydın'ın elini  kaldırarak "Ben de adayım"  demesi salonda gülüşmelere neden oldu.
IMG-7415
Tek liste ile gidilen seçim açık oylama şeklinde yapıldı. Genel kurul üyelerinin tamamının oylarını alan Metin Aydın ikinci kez başkanlığa seçilmiş oldu.
IMG-7435
 Genel kurulun ardından teşekkür konuşması için yeniden söz alan Metin Aydın Beylikdüzüspor'u güzel günlere taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını, bu süreçte her türlü eleştiriye de açık olduğunu, kulübü hep birilkte elele vererek yöneteceklerini söyledi.

15 kişiden oluşan Metin Aydın'ın listesinde şu isimler yer aldı: Metin Aydın, Firdevs Afrin, Şerif Hikmet Altunkalem, Şeref Turan, Yusuf Kaya, Erkan Erdoğan, Burçin Sivri, Ali Mesut Çelik,  Bülent Yılmaz, Ali Altay, Sedat Çatalbaş, Nejat Erdem, Soyer Baş, Coşkun Telli ve Serkan Kaya.

Haber ve fotoğraf: İskender KORDU

Bu haber 1035 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

NURTEPE STADI YENİDEN HİZMETE AÇILDI

NURTEPE STADI YENİDEN HİZMETE AÇILDI Kağıthanenin emektar sahalarından Nurtepe Stadı yenilenerek yeniden hizmete açıldı.

GÜZELCESPORDAN ERZAK KAMPANYASI

GÜZELCESPORDAN ERZAK KAMPANYASI Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespordan örnek kampanya.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi