İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


GÜZELCEDEN EROLA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

GÜZELCEDEN EROLA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Tarih 27 Şubat 2021, 16:23 Editör İskender Kordu

Güzelcespor Kulüp Başkanı Tamer Canbaz, basın sözcüsü Bayram Günay ve yönetim kurulu üyesi Aşkın Doğan ve Serhat Çelik, kulübe her dönem büyük destek veren ve aynı zamanda 2.Başkan olarak görev yapan Recep Erolu yeni iş yerinde ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

GÜZELCE'DEN EROL'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

img_6327.jpg 

Güzelcespor Kulüp Başkanı  Tamer Canbaz, basın sözcüsü Bayram Günay ve yönetim kurulu üyesi Aşkın Doğan ve Serhat Çelik, kulübe her dönem büyük destek veren ve aynı zamanda 2.Başkan olarak görev yapan Recep  Erol'u yeni iş yerinde ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 img_6348 - kopya.jpg

Teşekkür ziyaretinde kulüp başkanı Tamer Canbaz yönetim olarak hazırladıkları ve Recep Erol yazılı Güzelcespor formasını Erol'a hediye etti. Ziyaretin ardından ilk açıklama kulüp başkanı Tamer Canbaz'dan geldi.

img_6353 - kopya.jpg

CANBAZ: KATKILARINDAN  DOLAYI ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUM

Canbaz "Sayın Recep Erol yıllardır Güzelcespor kulübünde yönetim kurulu üyesi olarak bizden hiçbir zaman desteğini esirgememiş, hiçbir talebimizi  de geri çevirmemiştir. Geçmişten günümüze kadar her türlü maddi manevi katkılarını kulübümüze sağlamıştır. Şu anda mevcut yönetimimizde de yönetim kurulu üyesidir. Bu yoğun iş ve siyaset hayatında zamanı olduğu süreçte de elinden geldiğince  de hem toplantılarımıza, hem maçlarımıza hem de antrenmanlarımıza gelerek desteklerini sürdürmektedir. Biz de kendisini hem yeni iş yerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk hem de hazırlamış olduğumuz Güzelcespor formasını takdim etmek üzere buraya geldik. İş yerinde göstermiş olduğu misafirperverlik ve katkıları için bir kez daha teşekkür ediyorum. Kendisine katkılarından dolayı şükranlarımızı sunuyorum." ifadesini kullandı.

img_6338.jpg

EROL: BİZ BİR ÇALIŞIYORSAK BAŞKAN İKİ ÇALIŞIYOR

Güzelcespor 2.Başkanı Recep Erol da yaptığı açıklamada Güzelcespor'un profesyonelce yönetilen amatör bir kulüp olduğunu belirterek kulüp başkanı Tamer Canbaz ve yönetim kuruluna  da ziyaretlerinden dolayı teşekkür  etti. Erol "Güzelce halkı ile hem hal olarak bölgemize spor anlamında katkılar sunmaya çalışan Güzelcespor yönetimi ile güzel bir birlikteliğimiz var. Tüm arkadaşlar üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirmekte, gençlerimizi, bölge insanımızı spora kazandırma noktasında var gücüyle çalışmaktayız. Biz bir çalışıyorsak başkan iki çalışıyor. Kendisine ayrıca teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 592 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

NURTEPE STADI YENİDEN HİZMETE AÇILDI

NURTEPE STADI YENİDEN HİZMETE AÇILDI Kağıthanenin emektar sahalarından Nurtepe Stadı yenilenerek yeniden hizmete açıldı.

GÜZELCESPORDAN ERZAK KAMPANYASI

GÜZELCESPORDAN ERZAK KAMPANYASI Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespordan örnek kampanya.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi