İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


FENERBAHÇEDEN GÖVDE GÖSTERİSİ

FENERBAHÇEDEN GÖVDE GÖSTERİSİ

Tarih 12 Ekim 2020, 16:31 Editör İskender Kordu

İstanbul 3.Bölge Fenerbahçe Kongre Üyelerinin biraraya geldiği kahvaltıda Fenerbahçe rüzgarları esti. Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi İlker Dinçay ve Selahattin Baki'nin de boy gösterdiği kahvaltıya Fenerbahçeli iş adamlarından ve Mono Elektrik Genel Müdürü Enver Katrancı ev sahipliği yaptı.

FENERBAHÇE’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

 IMG-7162

İstanbul 3.Bölge Fenerbahçe Kongre Üyelerinin biraraya geldiği kahvaltıda Fenerbahçe rüzgarları esti.

IMG-7173
 
IMG-7174
 
IMG-7183
Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi İlker Dinçay ve Selahattin Baki'nin de boy gösterdiği kahvaltıya Fenerbahçeli iş adamlarından ve Mono Elektrik Genel Müdürü Enver Katrancı ev sahipliği  yaptı.

 IMG-7119

 
IMG-7124
 
IMG-7129
 
IMG-7132
 
IMG-7139
Marine Princess Otel'de düzenlenen organizasyona ilgi büyük olurken toplantının açılış konuşmasını Fenerbahçe Kongre Üyesi Alaaddin Yavuz Güneş yaptı.
IMG-7147
Yavuz Güneş böyle bir toplantıda Fenerbahçeliler ile biraraya gelmekten dolayı büyük bir mutluluk yaşadığını söyledi. Yavuz Güneş "Öncelikle bugün katılım sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugün Beylikdüzü, B.Çekmece ve Silivri ilçelerinde bulunan Fenerbahçe Kongre Üyesi ve temsilci üyelerimizle biraraya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte daha sık biraraya gelmek istiyoruz. 'Fenerbahçe bir bütündür. Şampiyon olacağız.' sloganıyla daha güzel günlerde yeniden biraraya gelmek dileğiyle." ifadesini kullandı.

Yavuz Güneş'ten sonra söz alan Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi İlker Dinçay hayatının camianın içinde geçtiğini belirterek Fenerbahçe için ellerinden gelen herşeyi yaptıklarını  söyledi.

IMG-7155
Dinçay "Çocukluğum kulübün içinde geçti. Hep kulübün içinde bulunduk. Bugün de bize verilen bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. Elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Kamuoyunda da çok kirli bilgilerin dolaştığını görüyorum. Çok şeffaf bir yönetimiz. 9 branşta yarışıyoruz. Bu eşi benzeri görülmemiş bir şey. Fenerbahçe farklı bir camia. Biz birlik olursak karşımızda kimse duramaz." dedi.
IMG-7158

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki da söz alarak camia olarak büyük bir saldırı ile karşı karşıya kaldıklarını  söyledi. Baki "2 yıldan beri inanılmaz saldırılarla karşı karşıya kalıyoruz. Uyuksuz geceler yaşadık. Ne olacaksa yine kendi çocuklarımızla olacak. 2 senemiz heba oldu. 2 seneden beri kurduğumuz takımlarda da belli bir aidiyet duygusu yoktu. Bu sene camiayı bilen, sahada canını dişine takan oyuncuları kadromuza kattık. Çok güzel bir Fenerbahçelilik ve takım ruhu yakaladık. Başkanın da çok büyük bir savaş verdiğini görüyoruz. Artık herşey futbolcuların ve Erol Hocanın elinde. En büyük şampiyonluk adayı biziz." ifadesini kullandı.

KATRANCI'DAN BÜYÜK FENERBAHÇELİLİK ÖRNEĞİ

Bu arada kahvaltıyı organize eden  Mono Elektrik Genel Müdürü Enver Katrancı organizasyona damga vuran isim oldu. Kahvaltısını Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi İlker Dinçay ve Selahattin Baki ile birlikte yapan Katrancı toplantının gözde ismi oldu. Fenerbahçe camiasının  da yakın ilgi ve desteği  nedeniyle de Katrancı'ya yakın ilgi gösterdiği, Katrancı'yı adeta markajına aldığı gözlendi.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 913 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

BEYLİKDÜZÜSPOR SHOWROOM AÇILDI

BEYLİKDÜZÜSPOR SHOWROOM AÇILDI Süper Amatör Küme ekiplerinnden Beylikdüzüspor, taraftarlardan gelen yoğun istek üzerine kulüp tesislerinde Beylikd...

GOL DÜELLOSU TAHTAKALE KARTALLARININ: 4-3

GOL DÜELLOSU TAHTAKALE KARTALLARININ: 4-3 Altyapılarda ligler oynanmadığı için hazırlık maçlarıyla formunu bulmaya çalışan Avcılar Tahtakale Kartalları alty...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi