İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


ISPATLASINLAR BU KOLTUKTA OTURMAM

ISPATLASINLAR BU KOLTUKTA OTURMAM

Tarih 29 Eylül 2020, 22:59 Editör İskender Kordu

Amatör Kurulu Başkanı ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez İstinye Orhan Saka Amatörler Evi Toplantı Salonunda yapılan toplantıda yaptığı açıklamada sosyal medyada kendilerini hedef alan saldırara karşı oyuna gelmemeleri gerektiğini söyledi.

"ISPATLASINLAR BU KOLTUKTA OTURMAM"

 

Amatör Kurulu Başkanı ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez İstinye Orhan Saka  Amatörler Evi Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıda yaptığı açıklamada sosyal medyada kendilerini hedef alan saldırara karşı oyuna gelmemeleri gerektiğini   söyledi.

 

"SALDIRILAR ÇOK KAHPECE"

Düşmez "Son günlerde sosyal medyada artan bir saldırı ile karşı karşıyayız. Saldırılar çok kahpece. Benim yaptığım görevlerde para aldığımı ıspatlasınlar bir gün daha bu koltukta durmam. Almak da ayıp değil. Alan arkadaşlarımız da olmuştur bizden önce. Lütfen bu konuda oyuna gelmeyelim. Kendi çarklarını döndürmek için bu söylentiyi ortaya atan samimiyetsiz insanlara hakkımı helal etmiyorum." dedi.

Bu haber 2051 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

BÖLGESEL AMATÖR LİG

SİNOPTAN AYANCIKA ÇIKARMA

SİNOPTAN  AYANCIKA ÇIKARMA Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden İstanbul Sinop hazırlık kampı için geldiği Ayancıktaki ilk çalışmasını yaptı.

IŞIKYILDIZDAN SÜTÇÜOĞLU'A DESTEK

IŞIKYILDIZDAN SÜTÇÜOĞLU'A DESTEK Vefa Kulüp Başkanı Olcay Işıkyıldız Bölgesel Amatör Ligde İstanbul grubunda olmak istemediklerini yineledi.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi