İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


CEBECİOĞLUDAN BOZKURTA TEŞEKKÜR

CEBECİOĞLUDAN BOZKURTA TEŞEKKÜR

Tarih 20 Eylül 2020, 09:56 Editör İskender Kordu

Esenyurt Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Murat Cebecioğlundan özel açıklamalar. Göreve geldikleri 9 ayda, pandemi sürecine rağmen çamışmalarına normal bir şekilde devam ettiklerini ifade eden Cebecioğlu tüm sporlar normal sürecindeymiş gibi çalışmalara aktif şekilde devam ettiklerini söyledi.

CEBECİOĞLU'DAN BOZKURT'A TEŞEKKÜR

 

Esenyurt Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği  Başkanı Murat Cebecioğlu'ndan özel açıklamalar. Göreve geldikleri 9 ayda, pandemi sürecine rağmen çamışmalarına  normal  bir şekilde devam  ettiklerini ifade eden Cebecioğlu tüm sporlar normal sürecindeymiş gibi çalışmalara aktif şekilde devam ettiklerini  söyledi.

 IMG-5053

"ÇOK YÖNLÜ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ"

Cebecioğlu "Göreve geldiğimiz 9 ayın yaklaşık 6 ayı  pandemi sürecine  denk gelmesine rağmen  bizçalışmalarımıza tüm hızıyla, normal bir şekilde devam ediyoruz. Toplantılarımızın dördüncü, beşinci, altıncı ve  yedincisini  Whatsapp üzerinden yaptık. Diğerlerini  de yüzyüze şekilde gerçekleştirdik. Bu  süreçte lokallerimizle ilgili çalışmalarımızı, kulüplerimizin maddi yardımlarla  ilgili, malzeme yardımlarıyla ilgili çalışmaları düzenli olarak  devam  ettiriyoruz. 20 civarında bir faaliyetimiz oldu bu süreçte. Tüm kulüplerimizle ilgili çok yönlü bir şekilde çalışıyoruz. Bu süreçte normal süreçteymiş gibi çalışmalarımıza aktif bir şekilde devam  ediyoruz." ifadesini kullandı.

IMG-5064

"İDMAN SAHALARINI MAÇLARA AÇACAĞIZ"

Esenyurt Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği olarak önemli  projelerin üzerinde de çalışma  içinde olduklarını dile getiren Cebecioğlu "Bunun yanısıra büyük projelerle  de uğraşıyoruz. Bunun en önemlisi şu anda Akçaburgaz sahasındaki  idman sahalarıyla ilgili  bir proje  hazırladık. Bu  projede iki  tane  idman sahasının futbol  maçlarının oynanabileceği tribünlü sahalara dönüştürülmesi projesi. Çünkü şu an Turgut Özal Stadı bize yetmiyor. 16 futbol takımı ile 80 kategoride lige giriyoruz.

IMG-5065
Belediye başkanımız Sayın Kemal Deniz Bozkurt'a da bu projeyi sunduk. Kendisi de olumlu baktı. Bununla ilgili bir proje hazırlanmakta Esenyurt Belediyesi tarafından. Bu yıl içinde bu idman sahalarını maç sahalarına çevirebilirsek asıl kazanımımız bu olacaktır. Ayrıca Kulüpler Birliğimize belediye başkanımız Sayın Kemal Deniz Bozkurt tarafından bir lokal odası tahsis edilmiştir. Bu konudaki desteklerinden dolayı  Sayın Kemal Deniz Bozkurt ile birlikte başkan yardımcımız Ali Susuz'a ve spor müdürlüğüne bu konudaki desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz." ifadesini kullandı.
IMG-5056

"YARDIMLAR HİÇBİR İLÇEDE OLMADIĞI KADAR YÜKSEK"

Esenyurt Belediyesi'nin İstanbul'da hiçbir ilçede olmadığı  kadar amatör kulüpleri desteklediğini kaydeden Cebecioğlu "Özellikle maddi yardımlar İstanbul'da hiçbir ilçede olmadığı kadar yüksek oranda kulüplerimize yapılmakta ve belediyemizle  istişare ile bu yardımların düzenli  bir şekilde hiçbir kulüp dilenci haline  getirilmeden her 45  günde bir hesaplarına yüzde 10 olmak kaydıyla yatırılmaktadır. Kulüplerimiz de faaliyetlerini bu gelecek nakit akışına göre planlamaktadır. Bu  konuda biz belediye başkanımız Sayın Kemal  Deniz Bozkurt'a teşekkür  ediyoruz. Ayrıca Belediye Başkanımıza da geçmiş olsun dileklerimizi paylaşıyoruz." diye konuştu.

BELEDİYENİN MALZEME YARDIMI YOLDA

Cebecioğlu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında belediye ve  spor müdürlüğüyle birlikte kulüplere malzeme yardımı konusunda bir çalışma olacağını, yakın zamanda İBB tarafından da malzeme desteğinin ayrıca  sağlanacağını sözlerine ekledi.

Haber ve röportaj: İskender KORDU

 

Bu haber 1288 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

MUTLU YILLAR EYÜBOĞLU

MUTLU YILLAR EYÜBOĞLU Mono Elektrik B.Çekmece Tepecikspor Onursal Başkanı Temel Eyüboğluna sürpriz doğum günü.

MONO ELEKTRİK DOĞRU YOLDA: 0-0

MONO ELEKTRİK DOĞRU YOLDA: 0-0 TFF 3.Lig 2.Grupta üst sıraları yakından ilgilendiren maçta Mono Elektrik B.Çekmece Tepecikspor kendi evinde güçlü...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi