İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


BÜYÜK FENERBAHÇELİLER GELİYOR!

BÜYÜK FENERBAHÇELİLER GELİYOR!

Tarih 13 Eylül 2020, 14:19 Editör İskender Kordu

B.Çekmece ilçesi yeni bir dernekle daha tanışıyor. Kurucu başkanlığını Hakan Küçükün yaptığı Büyük Fenerbahçeliler Derneği ilk toplantısını dün akşam yaptı.

BÜYÜK FENERBAHÇELİLER GELİYOR!

 IMG-4977

B.Çekmece ilçesi yeni bir dernekle daha  tanışıyor. Kurucu başkanlığını Hakan Küçük'ün yaptığı Büyük Fenerbahçeliler Derneği ilk toplantısını dün akşam yaptı.

IMG-4975 

 Gürpınar Tula Cafe Restaurant'ta gerçekleştirilen ilk toplantıda yönetim kurulu büyük bir çoğunlukla  toplandı. Karşılıklı fikir alışverişi şeklinde geçen toplantıda derneğin amaçları ve hedefleri konusunda görüşmeler yapıldı.

 IMG-4987
İlk toplantıda ağırlıklı olarak dernek lokalinin tutulması, üye sayısının  arttırılması ve  yardım kampanyaları  konuları öne  çıkan maddeler oldu.
IMG-4984
Yapılan görüşmelerde derneğin amacının  dışına taşırmadan, siyasi bir kimlikten  uzak tutularak, toplumsal yarar gözeten konularda öne çıkan bir dernek olması yönünde görüş ve fikirler açıklanırken toplantı sonrasında bir açıklama  yapan dernek başkanı Hakan Küçük Büyük Fenerbahçeliler Derneği olarak amaçlarının bölgelerindeki amatör spor kulüplerine destek olmak, ihtiyaç sahibi olan insanlara ulaşarak çocuklara spor sevgisi aşılamak olduğunu  söyledi.
IMG-4983
 Küçük "Daha çok yardım derneği gibi düşünüyoruz. Burası kesinlikle siyasetin, siyasi görüşlerin ön plana çıkacağı  bir yer değil. Burada hem çocuklara sporu aşılamak hem de bölgemizdeki amatör spor kulüplerine destek olmak istiyoruz." diye  konuştu.

Dernek yönetim kurulu üyesi Mehmet Hepgül de yaptığı açıkalmada Fenerbahçe'nin ismini bölgede en iyi şekilde duyurmak istediklerini söyledi. Hepgül  bir yardım derneği  gibi çalışacaklarını, bölgedeki  amatör spor kulüplerine de duyarlı olacaklarını sözlerine ekledi.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 1016 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

CEBECİOĞLUDAN BOZKURTA TEŞEKKÜR

CEBECİOĞLUDAN BOZKURTA TEŞEKKÜR Esenyurt Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Murat Cebecioğlundan özel açıklamalar. Göreve geldikle...

HEDEFİN İÇİNDE OLMAK İSTİYORUZ

HEDEFİN İÇİNDE OLMAK İSTİYORUZ B.Çekmece Tepecikspor Teknik Direktörü Enver Şen yeni sezon öncesi yaptığı açıklamada Yozgat maçına en iyi şekilde...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi