İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


BAL KULÜPLERİNDEN DÜŞMEZE TEŞEKKÜR

BAL KULÜPLERİNDEN DÜŞMEZE TEŞEKKÜR

Tarih 27 Ağustos 2020, 22:28 Editör İskender Kordu

Pandemi nedeniyle yarıda kalan SAL Klasman Grubundan Bölgesel Amatör Lige alınan 16 İstanbul takımının temsilcileri önceki gün Amatör Kurul Başkanı ve İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Ali Düşmezi ziyaret ederek teşekkür etti.

BAL KULÜPLERİNDEN DÜŞMEZ’E TEŞEKKÜR

 

Pandemi nedeniyle yarıda kalan SAL Klasman Grubundan Bölgesel Amatör Lige alınan 16 İstanbul takımının temsilcileri  önceki  gün Amatör Kurul Başkanı ve İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Ali Düşmez’i ziyaret  ederek teşekkür etti.

 IMG-4387

İstinye Orhan Saka Amatörler Evi  Toplantı Salonu’nda yapılan  ziyarette  Bölgesel Amatör Lig temsilcileri alınan karar nedeniyle Düşmez’le biraraya geldi.

IMG-4329
Aynı saatlerde Riva’daki TFF toplantısı nedeniyle ziyarete yarım saat  rötarlı  gelen Düşmez kulüplerden bu konuda özür  dileyerek bugünlere kadar hep hesap vere vere geldiklerini söyledi.
IMG-4339
 Düşmez “Bugünlere kadar hep hesap vere vere geldik. Sizin olduğunuz noktalardan buralara geldik. Herşeyin cevabını veremesem buralarda rahat rahat oturamazdık.  Yine de söylüyorum herşeyin başı sağlık. Hep konuştuklarımızın arkasında durdum.
IMG-4356
 Eğer çeki yazdıysak karşılığını ödemem lazım. Beyaz sayfa açmak daha kolay bir işti. Her ligde beyaz sayfa söz konusuydu. Ancak beyaz sayfa açmak demek bir sezon kaybetmek demekti.
IMG-4368
 Ben sporculuktan, yöneticilikten gelen biri olarak empati yaptığım için halet-i ruhiyenizi biliyorum. Zor bir süreç geçirdik. Amatör ligleri zaten başından beri oynatma fikrinde değildik.”  İfadesini kullandı.
IMG-4310

Toplantıda söz alan  Beykoz 1908 Kulüp Başkanı Zeki Aksu Amatör Kurul Başkanı Ali Düşmez’in bugüne kadar verilen emeklerin boşa gitmemesi için çok çalıştığını, bunun için de ne gerekiyorsa yaptığını söyledi. Aksu “Sayın Ali  Düşmez emeklerimizin boşa gitmemesi, emeklerimizin yok sayılmaması için  çok  önemli uğraşlar verdi karar çıkana kadar. Bu karar kendi tırnaklarıyla kaza kaza buralara kadar gelen bir kişinin eseridir. Biz kendisinden razıyız. Kendisine  kongrede de başarılar diliyorum. Yapılacak olan ilk genel kurulda da Beykoz 1908 kulübü olarak Sayın Ali Düşmez’i destekliyoruz. Bunu  da açık açık beyan ediyorum.” İfadesini kullandı. Aksu’dan sonra söz alan diğer kulüp temsilcileri de alınan karar nedeniyle Düşmez’le teşekkürlerini paylaştı.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 1313 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

BÖLGESEL AMATÖR LİG

ÖNÜMÜZÜ GÖREMİYORUZ

ÖNÜMÜZÜ GÖREMİYORUZ İstanbul Kayaşehirspor Kulüp Başkanı Mehmet İnal Bölgesel Amatör Lig ile ilgili Federasyonun vereceği kararı bekle...

AKSUDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

AKSUDAN ÖRNEK DAVRANIŞ Bu sezon Bölgesel Amatör Ligde mücadele verecek olan Beykoz 1908 katılım bedelini en erken yatıran takımlardan bir...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi