İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


DÜŞMEZDEN FLAŞ SAL KLASMAN AÇIKLAMASI

Tarih 19 Temmuz 2020, 19:18 Editör İskender Kordu

TFF Başkan Vekili, Amatör Kurul Başkanı, TASKK Genel Başkanı ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez, SAL Klasman Grubunun geleceği için net konuşarak çıkan dedikodulara da noktayı koydu.

DÜŞMEZ’DEN FLAŞ SAL KLASMAN AÇIKLAMASI

 

TFF Başkan Vekili, Amatör Kurul Başkanı, TASKK Genel Başkanı ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez, SAL Klasman Grubunun geleceği için net konuşarak çıkan dedikodulara da noktayı koydu.

 IMG-1844

“ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE NE OLACAĞINI HEP BİRLİKTE GÖRECEKSİNİZ”

 Düşmez, kararı geciktirmelerindeki amacın en iyi ve  en doğru kararı vermek olduğunu belirterek konuyla ilgili taslak üzerinde çalışmaya devam  ettiklerini söyledi. Düşmez “Biraz daha bekleyecekler. Şu anda 2.Lig ve 3.Lig’deki Play Off’ların sonuçlanmasını bekliyoruz. Ondan sonra ne yapabileceğimize bakacağız. Amatörde beyaz sayfa açtırmayarak zaten amatörlerin ne kadar yanında olduğunu gösterdik. Şu an kaç takım çıkacağını Ali Tanrıyaşükür dahil kimse bilmiyor. Pandemi çıkmasa, normal statü uygulansaydı zaten 3-4 takım çıkacaktı Bölgesel Amatör Lige sadece. Önümüzdeki günlerde ne olacağını hep birlikte göreceksiniz ne olacağını. Biz hiçbirşey yapmasak 4  takım çıkarırdık. Ya da beyaz  sayfa açmak işin en kolay tarafıydı bizim için. Ya da otururduk 2.Ligdeki, 3.Ligdeki gibi sıralamaya göre  puanı yüksek olanı alır bitirirdik.

“MAÇLARIN OYNANIP OYNANMAYACAĞI BELLİ DEĞİL”

Zaten Beyaz sayfa açmamamız amatörlerin arkasında olduğumuzun  en büyük göstergesi. Amatörlerin  arkasında olmasam 3.Lige çıkaracağımım sayısı 11 değil 9 olurdu. Bunlar amatörün yanında olduğumuzu açıklamıyor mu zaten? Bugüne kadar açıklamamamızın nedeni süreçle ilgili bir konu. Daha önümüzdeki sezonun planlaması, liglerin ne zaman oynanacağı belli  değil.

“AMATÖRLERİN VE MAĞDURLARIN YANINDAYIZ”

Maçların ne zaman başlayacağını biliyorlar mı da geç kaldığımızı söylüyorlar? Bugüne kadar yaptıklarımız somut olarak ortadadır. Biz şu anda transfer dönemini de, kamp tarihlerini de herşeyi düşünerek adım  atıyoruz. Maçların oynanıp oynanmayacağı belli değil. Oynansa bile gecikmeli oynanılacak. Bizler karar verirken her  zaman amatörlerin ve mağdurların yanındayız. Burada onların hakkını korumak için savaşıyoruz.” Dedi.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 1485 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SÜPER AMATÖR KÜME

FUTBOLCULARLA SOHBET EDİP BEKLİYORUZ

FUTBOLCULARLA SOHBET EDİP BEKLİYORUZ K.Çekmecespor Teknik Sorumlularından Cemil Gülgönül, yeni sezon öncesi kadrolarının büyük ölçüde hazır olduğunu, ...

İSTİKLALDEN 5 İMZA

İSTİKLALDEN 5 İMZA Süper Amatör Küme ekiplerinden Osmaniye İstiklalspordan dış transferde 5 imza birden geldi.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi