İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


GÜZELCESPOR TEKNİK DİREKTÖRSÜZ KALMAZ

GÜZELCESPOR TEKNİK DİREKTÖRSÜZ KALMAZ

Tarih 29 Haziran 2020, 00:45 Editör İskender Kordu

Güzelcespor Kulüp Başkanı Tamer Canbaz, Mehmet Çelik ile yaptığı son görüşmenin ardından sessizliğini bozdu. Canbaz, Çelikle 1 ay önce yaptıkları ilk görüşmede Çelikin kendilerinden zaman istediğini, bu süreçte bazı projeleri değerlendireceğini belirterek bununla ilgili olumsuz bir gelişme olması halinde herhangi bir maddi talepte bulunmadan seve seve görev yapabileceğini söyledi.

“GÜZELCESPOR TEKNİK DİREKTÖRSÜZ KALMAZ”

 

Güzelcespor Kulüp Başkanı Tamer Canbaz, Mehmet Çelik ile yaptığı son görüşmenin ardından sessizliğini bozdu. Canbaz, Çelik’le 1  ay önce yaptıkları ilk görüşmede Çelik’in  kendilerinden zaman istediğini, bu süreçte bazı projeleri  değerlendireceğini belirterek bununla ilgili olumsuz bir gelişme olması halinde herhangi bir maddi talepte bulunmadan seve seve  görev yapabileceğini söyledi.

 IMG_1400.JPG

“BİZE DIŞARIDAN HER TÜRLÜ KATKI  VE DESTEK SÖZÜ VERDİ”

Canbaz gelinen noktayı anlatarak “Biz de bu süreçte bekledik. Ama  kendisinin  de geçmişte kariyerini bildiğimiz için  çok da umutlu  değildik yönetim olarak. Tabi son bir görüşmemiz daha oldu. Tesisleri gezdik. Dostane bir görüşme oldu. Daha sonra kendisi bize profesyonel anlamda projelerinin olduğunu ifade  etti. Profesyonel takımlarla da görüşmelerinin olduğunu  biliyorum. Bu konuda davet edildiğini, görüşmeler yaptığını  da biliyorum. Mehmet Çelmik her anlamda sporcusuna, yönetimine sahip çıkan bir spor adamıdır. Projeleri içinde daha  büyük takımlar olduğu için bu sene bize  dışarıdan her türlü katkı ve destek sözü verdi.”  Diye konuştu.

IMG_1406.JPG

“YOLU AÇIK OLSUN”

 Çelik’in yaptığı  açıklamaları  da okuduğunu ifade eden Canbaz “Çok güzel açıklamalar yapmış. Onur duydum. İnşallah ileriki sezonlarda tekrar çalışmayı çok isterim. Kendisi bizim için sadece bir hoca  değil sıkıştığımız zamanlarda destek aldığımız, tıkandığımız noktalarda bize her zaman yardımcı olan bir dostumuzdur. Bize gösterdiği yakınlık, samimiyet, ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Kendisi profesyonel teklifler olmasaydı seve seve  gelip çalışacağını söyledi. Bu gelişmelerden dolayı bunlardan birine tabi ki ailesiyle de görüşerek karar verecektir. Kendisi bize ayrıca teklifimizden dolayı onurlandığını belirterek teşekkür etmiştir. Biz de kendisine yolu açık olsun diyoruz.” Dedi.

“İNCE ELEYİP SIK DOKUYACAĞIZ”

Teknik direktör konusundaki arayışlarının sürdüğünü belirten Canbaz “Pazartesi günü konuyu değerlendireceğiz. Güzelcespor hiçbir zaman teknik direktörsüz kalmaz. İnce eleyip sık dokuyacağız. Doğru  kişilerle yola başlamak istiyoruz.” Diye konuştu.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 1315 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

ESENKENTTE SAYKOLU DÖNEMİ

ESENKENTTE SAYKOLU DÖNEMİ Amatör 1.Küme ekiplerinden Esenkent Gençliksporda yönetimin uzun süreden beri sözleşme yenilemek için görüştüğü t...

EKSİK YERLERE TRANFSERLER YAPTIK

EKSİK YERLERE TRANFSERLER YAPTIK Davutpaşaspor Genel Kaptanı Yalçın Civez geçtiğimiz sezonki kadroyu koruduklarını belirterek gerekli yerlere gerek...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi